Sihirli Annem'i görenler açtı ağzını yumdu gözünü! Acımasız yorumlar birbiri ardına sıralandı

Baştan aşağı yenilenmiş oyuncu kadrosuyla Exxen'deki yerini alan Sihirli Annem geniş bir kesimin diline düşerek kötü yorumlara maruz kaldı. Geçtiğimiz akşam TV8'de Sihirli Annem dizisinin ilk bölümü yayına girer girmez Twitter platformu kullanıcıların tepki yüklü mesajlarıyla dolup taştı. Sihirli Annem'i espritüel bir dille eleştiren bazı izleyicilerin gönderileri ise sosyal medyada adeta etkileşim rekoru kırdı.

ABONE OL
GİRİŞ 10.01.2021 18:10 GÜNCELLEME 10.01.2021 18:10 MEDYA
Sihirli Annem'i görenler açtı ağzını yumdu gözünü! Acımasız yorumlar birbiri ardına sıralandı
Sihirli Annem'i görenler açtı ağzını yumdu gözünü! Acımasız yorumlar birbiri ardına sıralandı

2021 yılı itibariyle aktif olarak yayın faaliyetlerine başlayan dizi projeleri arasında bulunan Sihirli Annem, ardı arkası kesilmeyen eleştirilerin hedefi olmaktan bir türlü kurtulamadı. Bilindiği üzere Sihirli Annem'in tamamen değiştirilmiş oyuncuları ile Exxen ekranında boy göstereceğini duyanlar orjinalinin tadını asla veremeyeceğini üstüne basa basa vurgulamıştı. Geçtiğimiz akşam TV8 kanalında izleyici kitlesinin beğenisine sunulan Sihirli Annem, pek çok kişiden eksi puan alarak sosyal mecrada memnuniyetsizliklerinin özellikle altını çizen mesajlarla karşılaştı.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 47.bölüm fragmanı: Ortalığı birbirine katan haber! Herkes bunu konuşuyor

Gönül Dağı 12.bölüm fragmanı: Açmaza düşüyor! Gönül Dağı dizisinde iki arada bir derede kalıyor

 

Acun Ilıcalı'nın 900 milyon TL'lik servet değerindeki bütçeyi gözden çıkararak hayata geçirdiği Exxen'in Sihirli Annem dizisinin yıllar evvel yayına giren eski bölümlerinin bile daha fazla izleneceğini savunan kimi kullanıcılar isyan odaklı yorumlar gerçekleştirdi.

Daha yayın serüvenine atılmadan Acun Ilıcalı tarafından paylaşılan afişinin hedef tahtasına oturtulduğu Sihirli Annem'in 1.bölümü Twittter'da trend topic listesine yerleşerek medya gündeminde kendine geniş ölçüde yer buldu.

Akıncı 3.bölüm fragmanı: Can evinden vuruldu! Akıncı'nın hassas tarafından kıskıvrak yakaladı

Acun Ilıcalı "Baktım Melisa nefes almadan seyrediyor. Ben de madem bu kadar seviyor yenisini yapayım bari dedim" diyerek hiç vakit kaybetmeden yeni bölüm çekimlerinin başlattığı Sihirli Annem dizisinin yeni karakterlerini mizah anlayışıyla yorumlayan bazı kullanıcılar da tiye aldı.

İşte, Sihirli Annem dizisi hakkında yapılan eleştirilerden bir kısmı...

ETİKETLER

YORUMLAR 24 TÜMÜ
 • SALAHATTİN ADANA 3 ay önce Şikayet Et
  Yazık, yazık bin kere yazık...Boşa geçen zamana .
  Cevapla
 • Nur 3 ay önce Şikayet Et
  Bence gayet güzel bir proje olmuş sihirli annemin bu hali evet çocukluğumuzda izlenilen eski kadrosu gayet güzeldi gayette bizleri ekrana kitliyordu eski bölümlerine göre çok eksikleri var evet ama eski kadro ozamanin banbaşka oyuncuları ve karakterleriydi şimdiki ise banbaşka bence gayet güzel bir proje olmuş tebrik ediyorum .
  Cevapla
 • Eyyup 3 ay önce Şikayet Et
  Müslümanım diyen izlememesi lazım
  Cevapla
 • Esra 3 ay önce Şikayet Et
  Taklitler aslını yüceltir lafı için hayatımda gördüğüm en iyi örnek
  Cevapla
 • Sevda 3 ay önce Şikayet Et
  Çilek karakterini melisa oynamalıydı
  Cevapla
 • Sema 3 ay önce Şikayet Et
  Ne zaman çıkacak sihirli annem hangi kanalda çıktı
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR