Gönül Dağı dizisine Fox TV'den herkesi şaşırtacak transfer! TRT1 dizisiyle yoluna devam edecek

TRT1'de aile sıcaklığını hissettiren hikayesiyle izleyenlerin gönlünü kazanan Gönül Dağı'nın 2.sezona özel yaptığı yeni transfer atağı damgasını vurdu. Toplamda otuz bölümlük 1.sezonun arkasından sürprizin bir an dahi eksik olmayacağı sahneleriyle TRT1'e dönmeye hazırlanan Gönül Dağı'na Serkan Kuru dahil edildi.

ABONE OL
GİRİŞ 31.08.2021 10:44 GÜNCELLEME 31.08.2021 10:44 MEDYA
Gönül Dağı dizisine Fox TV'den herkesi şaşırtacak transfer! TRT1 dizisiyle yoluna devam edecek
Gönül Dağı dizisine Fox TV'den herkesi şaşırtacak transfer! TRT1 dizisiyle yoluna devam edecek

Kimi zaman izleyenlerin yüzünde tatlı bir tebessüm bıraktıran, bazen de acıklı sahneleriyle sıkı takipçilerini duygu seline kaptıran Gönül Dağı'nda heyecanlandıran transfer müjdesi geldi. Anadolu topraklarında yaşayan insanların hayatına ışık tutan, paylaşma ve dayanışma gibi kıymetli kavramların önemini gözler önüne seren Gönül Dağı ailesine sürpriz bir isim ekleniyor.

TRT1'in güçlü yapımı Alparslan'dan çarpıcı görüntü! Fahriye Evcen kılıcı ve atıyla dikkat çektiTRT1'in güçlü yapımı Alparslan'dan çarpıcı görüntü! Fahriye Evcen kılıcı ve atıyla dikkat çekti

Gönül Dağı'nın 1.sezonunda göstermiş olduğu etkileyici performans sayesinde başarı çıtasını yükselten Cemre Melis Çınar'ın ani vedası seyircisini üzerken, aradan çok geçmeden gelen transfer sürprizi medya gündeminin odağına oturdu. Fox TV'nin askeri temalı dizi projesi Savaşçı'da üstlendiği Ali Çekiç karakteriyle tüm dikkatleri üzerine çeken ve kısa bir zaman içerisinde geniş bir hayran kitlesi elde eden Serkan Kuru, Gönül Dağı hanesine adını yazdırdı.

MasterChef Türkiye'de görülmemiş hata! Dünyası başına yıkıldı: O kuralı ihlal edince...MasterChef Türkiye'de görülmemiş hata! Dünyası başına yıkıldı: O kuralı ihlal edince...

Gönül Dağı 'Doktor Kemal' kimdir? Serkan Kuru kaç yaşındadır ve nerelidir? Gönül Dağı 'Doktor Kemal' kimdir? Serkan Kuru kaç yaşındadır ve nerelidir?

YORUMLAR 7 TÜMÜ
 • AYŞE NAZ 1 yıl önce Şikayet Et
  çok güzel bir dizi , hem komik hem de acıklı bir dizi
  Cevapla
 • Murat 1 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaş,yazdığınız başlıga bakın .ne alaksaı var.az doğru birşey yapın artık
  Cevapla
 • Mevlüt 1 yıl önce Şikayet Et
  Sabırsızlıkla bekliyoruz. Hele pandemide haftasonu kapanmalarda bize ilaç oldunuz.
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 1 yıl önce Şikayet Et
  Demekki bu diziyi izlemeyi bırakacağız.
  Cevapla
 • değil 1 yıl önce Şikayet Et
  nedenn
  Cevapla
 • Belcikadan 1 yıl önce Şikayet Et
  Yoo cok kaliteli dizi
  Cevapla
 • Sebep 1 yıl önce Şikayet Et
  Sebep!!!!!!!!
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR