Diriliş Ertuğrul'la milyonların karşısına geçen isme TRT'den dev teklif! Hür'ün Alper'i olacak

Diriliş Ertuğrul başta olmak üzere Mehmetçik Kutlu Zafer, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı ve Uyanış Büyük Selçuklu gibi tarihi projelerde ekran önüne çıkan Ogün Kaptanoğlu, çok konuşulacak bir projeyle el sıkıştı. Son olarak rol aldığı Kardeşlerim dizisinin ardından herhangi bir projede görünmeyen Ogün Kaptanoğlu, özel bir filonun hikayesini gözler önüne serecek Hür dizisinde Alper karakteriyle ekranlara dönüş yapıyor.

ABONE OL
GİRİŞ 12.08.2022 10:45 GÜNCELLEME 12.08.2022 10:45 MEDYA
Diriliş Ertuğrul'la milyonların karşısına geçen isme TRT'den dev teklif! Hür'ün Alper'i olacak
Diriliş Ertuğrul'la milyonların karşısına geçen isme TRT'den dev teklif! Hür'ün Alper'i olacak

Yıllar geçse de yankıları hissedilen Diriliş Ertuğrul dizisinde 'Titan' karakteriyle izleyenlerin ilgi odağı haline gelen Ogün Kaptanoğlu, yeni projesiyle geniş kitlelere adından söz ettirmeye geliyor. Uyanış Büyük Selçuklu’da Kavurd Bey’in oğlu ve Sultan Alparslan’ın kardeşi ‘Turanşah’ karakterini üstlenen ve sergilediği oyunculuk performansıyla izleyenlerin beğenisini kazanan Ogün Kaptanoğlu, TRT’nin Hür dizisiyle anlaşma sağladı.

TRT1 Alparslan Büyük Selçuklu yeni sezon fragmanı tüyleri diken diken etti! Kabe’de ettiği dua…TRT1 Alparslan Büyük Selçuklu yeni sezon fragmanı tüyleri diken diken etti! Kabe’de ettiği dua…

2018 – 2019 yılları arasında Bozdağ Film imzasıyla TRT1’de yayına giren, gerek senaristliğini gerekse yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Mehmetçik Kutlu Zafer yapımıyla yıldızı parlayan Ogün Kaptanoğlu, 4 pilotun hikayesini anlatan Hür dizisiyle kameralar karşısına geçmeye hazırlanıyor. Kamil Aydın’ın yönetmenliğini yaptığı Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı isimli beyaz perde projesinde de boy gösteren Ogün Kaptanoğlu’nun TRT Dijital için hazırlanan Hür yapımında hangi rolü oynayacağı ise netlik kazandı.

NG Medya imzasıyla 20 Şubat 2021’den beri yayın hayatını sürdüren Kardeşlerim dizisinde ‘Resul Özkaya’ karakteriyle isminden bahsettiren Ogün Kaptanoğlu, Hür projesinde Alper karakteriyle dizi tutkunlarının karşısına geçecek.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 4
 • Doğrucu Davut 1 hafta önce Şikayet Et
  Bunu da ünlü yaptınızya pes doğrusu. Ben bile bundan iyi rol yaparım.
  Cevapla
 • İzleuici 1 hafta önce Şikayet Et
  Filimi filim yapan müzik ve efeklerdi Gerisi sallamasyondur
  Cevapla
 • Emekli ________ 1 hafta önce Şikayet Et
  Dizi ismi çok önemli bence gösterişli bir isim olmalı HÜR tutmaz kardeşim isim çok vasat...
  Cevapla
 • samed akkaya 1 hafta önce Şikayet Et
  bu adamın neresi ünlü oyuncu? ne mimik yapabiliyor ne de ses tonunu ayarlayabiliyor? izleyin tüm rollerini, sokaktaki adam yapar bunun yaptığını...Ancak sesini yükseltip bağırıyor...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR