Camdaki Kız 51.bölüm fragmanında Nalan küplere bindi! Eleştiri oklarını saplıyor

Camdaki Kız 51.bölüm fragmanında Nalan, Sedat’ı tercih etmenin pişmanlığını iliklerine kadar hisseder. Sedat’ın vurdumduymaz tavırlarına daha fazla tahammül gösteremeyen Nalan suskunluğunu bozar.

ABONE OL
GİRİŞ 06.10.2022 14:44 GÜNCELLEME 06.10.2022 14:44 MEDYA
Camdaki Kız 51.bölüm fragmanında Nalan küplere bindi! Eleştiri oklarını saplıyor
Camdaki Kız 51.bölüm fragmanında Nalan küplere bindi! Eleştiri oklarını saplıyor

Camdaki Kız 51.bölüm fragmanında Nalan, ‘Bana bak ama beni gör istiyorum artık. Ben ne yaşıyorum, nasıl bir hayat yaşıyorum gör!’ diyerek Feride’ye rest çeker. Yaşanan tatsızlıkların ardından Sedat’ı seçmenin bir hatadan ibaret olduğunun farkına varan Nalan, sert çıkışıyla ortalığı kasıp kavurur.

Gelsin Hayat Bildiğin Gibi 12.bölüm fragmanında seyirciye helal olsun dedirten sahne!Gelsin Hayat Bildiğin Gibi 12.bölüm fragmanında seyirciye helal olsun dedirten sahne!

Camdaki Kız yeni bölüm fragmanında, hal ve hareketleri yüzünden Sedat’la tartışmaya tutuşan ve beraberinde kendisinden ters yanıtlar alan Nalan’ın kan beynine sıçrar. Tüm bu olaylar meydana gelirken ne yaparsa yapsın Hayri’yle bağlarını koparamayan Nalan’ın bir kez daha duygularının sesini dinlemesi gelecek haftaya damgasını vuracak.

Yönetmenlik koltuğunda Nadim Güç'ün oturduğu, senaristliğini Yeşim Aslan ile Seda Altaylı Tuğutlu'nun ve yapımcılığını ise Onur Güvenatam'ın üstlendiği Camdaki Kız 6 Ekim Perşembe tarihinde saat 20:00'da Kanal D'de izleyici kitlesini ağırlayacak.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 5
 • Anadolu 4 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel ahlak dersi veriyor örf adet geleneklerimize çok uygun ..topluma öyle güzel örnekler veriyorlarki tam ailecek hatta sülalecek seyredilecek mükemmel bir dizi .. RTÜK kanal d ve Turkiyeyi yönetenleri ayakta alkışlıyorum..tebrikler toplumun içine çok güzel ediyorsunuz
  Cevapla
 • Esma isot 4 ay önce Şikayet Et
  Böyle diziler toplumu yıkar.sayin devletim bu diziler konusunda önlem alın lutfen
  Cevapla
 • rumuzsuz 4 ay önce Şikayet Et
  Sevmiyorsanız izlemeyin kardeşim. Zorla mı izletiyorlar? Eleştiriyorsun ama yorum yapacak kadar dizi hakkında malumata sahipsin. Yoksa gizliden gizliye izliyor musun diziyi?
  Cevapla
 • metin 4 ay önce Şikayet Et
  izlediğim tek dizi.. perşembeleri iple çekiyorum.. Çok kaliteli oyuncular.. emeklerine sağlık
  Cevapla
 • Tepki 4 ay önce Şikayet Et
  Aman ne güzel dizi..!?
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR