Bol paça pantolon modası

Geçtiğimiz yıllarda kombinlerin en zarif parçalarından biri olan bol paça pantolonlar 2018 bahar sezonunda yeniden vitrinlerde yerini aldı. İşte bol paça moda trendi hakkında her şey...

ABONE OL
GİRİŞ 23.04.2018 07:00 GÜNCELLEME 27.05.2018 09:14 Moda
Bol paça pantolon modası
Bol paça pantolon modası

Bu sezon moda trendlerinde nostalji rüzgarları eserken pantolonlar da bu akımdan nasibini aldı. Yıllar öncesinin modası olan bol paça pantolonlar geriye döndü. Bu bahar sezonunda sizde dolabınızda bol paça pantolonlara yer açarak, olduğunuzdan daha ince ve uzun gözükebilirsiniz.

İşte 2018 bol paça pantolon modası hakkında her şey...

 

Zarif ve feminen görüntüsüyle ön plana çıkan bol paça pantolonlar, basic bir tişörtle bile oldukça şık bir kombin yapmanızı sağlıyor. Kumaşına göre farklı tarzlarda kullanılabilen bol paça pantolonlarla ister spor, isterseniz klasik bir stil oluşturabilirsiniz.

Triko kumaşlı bol paça pantolonlar ile sade ve spor şıklığı çok kolay yakalayabilir, altına giyeceğiniz sneaker bir ayakkabı ile tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Denim ve desenli bol paça pantolonlar ile daha hareketli kombinler yapabilirsiniz..

Yüksek bel bol paça pantolonlar ile bacak boyunuzu daha uzun gösterebilir, altına giyeceğiniz bir topuklu ayakkabı ile tarz bir görüntü elde edebilirsiniz. Belinizin inceliğini ortaya çıkarmak istiyorsanız bol paça pantolonların üstüne kısa üstler giyebilirsiniz.