Yenilenen 2020 Opel Corsa'ya bir ödül daha!

Baştan aşağı yenilenen yeni tasarımıyla büyük beğeni toplayan Yeni Opel Corsa, ‘Bağlanabilir Otomobil Ödülü’ne layık görüldü.

ABONE OL
GİRİŞ 22.02.2020 00:02 GÜNCELLEME 22.02.2020 11:14 OTOMOBİL
Yenilenen 2020 Opel Corsa'ya bir ödül daha!
Yenilenen 2020 Opel Corsa'ya bir ödül daha!

Yeni Opel Corsa, ‘Bağlanabilir Otomobil Ödülü’ne layık görüldü. Küçük ve kompakt sınıfın en kapsamlı ve en gelişmiş bağlanabilirlik çözümlerini sunan yeni Opel Corsa, bu özellikleriyle “Connected Car Award” olarak adlandırılan, “2019 Bağlanabilir Otomobil Ödülü”ne layık görüldü.

2020 Opel Corsa

Yeni Corsa ve Corsa-e Almanya’nın önde gelen iki sektörel dergisi Auto Bild ve Computer Bild’in  okuyucu oylarıyla ödüllendirildi. İki sektörel derginin okuyucuları, Opel’in en çok satan modelinin altıncı neslini oylarıyla küçük ve kompakt otomobil sınıfının en iyisi seçtiler. Opel CEO'su Michael Lohscheller ödülü Rüsselsheim'daki Adam Opel Haus'ta Auto Bild Yazıişleri Müdürü Tomas Hirschberger'den teslim aldı.


 
Yeni Opel Corsa’nın aldığı ödülü değerlendiren Opel CEO’su Michael Lohscheller: “Yeni Opel Corsa modelimizle bu sınıfta bulunması zor, en güncel teknolojileri sunuyoruz. Elbette en iyi bağlanabilirlik çözümleri ve en iyi bilgi-eğlence sistemi bunun bir parçası. Yeni modelimizin Auto Bild ve Computer Bild okuyucularının gönlünü kazanmasından ve 'Bağlantılı Otomobil Ödülü' ile onurlandırılmış olmasından dolayı çok mutluyuz. dedi.

2020 Opel Corsa iç tasarım
 
Opel markası mevcut Insignia, Vivaro ve diğer modelleri ile son yıllarda ''Bağlantılı Otomobil Ödülünü'' birçok kez kazanmıştı. Yeni Opel Corsa, acil çağrı ve üç farklı bilgi-eğlence seviyesi sayesinde doğrudan bağlantı kurabilme özellikleriyle bu ödülün sahibi oldu. Yeni Opel Corsa’da, dokunmatik ekran baz versiyonlarda standart olarak yer alırken  isteğe bağlı olarak navigasyon ve 10 inçlik bilgi-eğlence ekranı tercih edildiğinde, Canlı Navigasyon hizmeti ile sağlanan gerçek zamanlı trafik bilgileriyle yolculuk deneyimi kolaylaştırılıyor.

2020 Opel Corsa
 
Yeni Opel Corsa ve Corsa-e geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen dünya tanıtımından bu yana birçok ödül aldı. AUTOBEST jürisi Aralık ayında yeni Opel Corsa’yı ''Avrupa’da 2020 Yılının Satın Alınması En Mantıklı Otomobili'' seçti. Yeni Opel Corsa Almanya’da kendi sınıfında ''Yılın En iyi Şirket Aracı'' seçilirken, İspanya'da ise, ''Premio Best Car Coche Global'' unvanını kazandı.
 
Siparişe açık olan Yeni Opel Corsa, 1 Mart itibarı ile Opel Showroom’larında müşterileriyle buluşacak.

 

 

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR 4 TÜMÜ
 • notto 4 ay önce Şikayet Et
  opel, tam bir ay arabası, 0 konfor, 0 ergonomi, 0 hissiyat. insan bu kadar keyifsiz ve rahatsız ancak bir opel de hissedebilir, reno 9 daha konforlu, hiç değilse bir karakteri var.
  Cevapla
 • fatihan 4 ay önce Şikayet Et
  sıradan.
  Cevapla
 • sami 4 ay önce Şikayet Et
  durun tahmin edeyim bence 160 bin tl den aşağı gelmez sizce?...
  Cevapla
 • vatan 4 ay önce Şikayet Et
  fransiz almayin, fransizlar islama yasak koyma pesinde, imamlarimizi yasakliyacaklar
  Cevapla
 • Dadaş 3 ay önce Şikayet Et
  Doğrusun kardeşim ama gavur malı olmayan mı var hepsi aynı en iyisi yerli çıkınca onu almak
  Cevapla
 • fatihan 4 ay önce Şikayet Et
  taha fransız psa satın aldı opeli.
  Cevapla
 • taha 4 ay önce Şikayet Et
  opel alman malı
  Cevapla
 • birkıssadanbinhisse 4 ay önce Şikayet Et
  dogru söyluyorsun inşâAllah almayiz
  Cevapla
 • birkıssadanbinhisse 4 ay önce Şikayet Et
  Rabbim firsat vermesin bu franzlsizlara ve tum islam dusmanlarina hile ve tuzaklarini başlarina gecirsin Rabbim Amin amin amin
  Cevapla
 • Fatih2 4 ay önce Şikayet Et
  eski kasaya 100 çeker. hatta astraya bile 100 ceker. bu sefer olmuş.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR