Ford Otosan'da üst düzey atama

Ford Otosan, Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Burçak Türkeri'nin atandığını açıkladı. Türkeri'nin 1 Haziran tarihi itibarıyla görevi Gonca Sofuoğlu Temiz’den devralırken, Temiz'in ise Ford Otosan’da yeni kurulan Müşteri Deneyimi Müdürlüğü görevini yürüteceği kaydedildi.

ABONE OL
GİRİŞ 20.06.2020 12:58 GÜNCELLEME 20.06.2020 12:58 OTOMOBİL
Ford Otosan'da üst düzey atama
Ford Otosan'da üst düzey atama

Ford Otosan’da Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine Burçak Türkeri atandığı açıklandı.

 

Türkeri'nin, Ford Otosan’ın kurumsal iletişim, medya ilişkileri, sosyal medya yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik, iç iletişim, etkinlik ve sponsorluk süreçlerinden sorumlu olacağı belirtildi.

 

Türkeri, 1 Haziran tarihi itibarıyla görevi Gonca Sofuoğlu Temiz’den devralırken, Temiz ise Ford Otosan’da yeni kurulan Müşteri Deneyimi Müdürlüğü görevini yürütecek.

Burçak Türkeri

Kariyerine Zarakol Halkla İlişkiler’de başlayan Burçak Türkeri, ardından gayrimenkul ve hızlı tüketim malları sektörlerinde iletişim alanında farklı roller üstlendi.

Türkeri, Ford Otosan’a katılmadan önce, 11 yıl çalıştığı Coca-Cola İçecek’te en son 10 ülkeden sorumlu olduğu Grup Kurumsal İletişim Müdürü görevini yürütüyordu.

Türkeri, Koç Üniversitesi’nden Uluslararası İlişkiler lisans ve Boğaziçi Üniversitesi’nden Avrupa Çalışmaları yüksek lisans derecelerine sahip.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR