Duvardaki delikler nasıl kapatılır? Duvardaki delikler nasıl gizlenmeli?

Duvardaki çivi delikleri sinirinizi mi bozuyor? Delikleri kapatmak için çeşitli önerilere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? O halde sizler için derlediğimiz haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz. Duvardaki delikler hiç zahmet vermeden nasıl kapatılır? İşte, duvardaki deliklere çözümler...

ABONE OL
GİRİŞ 29.01.2020 06:10 GÜNCELLEME 29.01.2020 08:47 Pratik Bilgiler
Duvardaki delikler nasıl kapatılır? Duvardaki delikler nasıl gizlenmeli?
Duvardaki delikler nasıl kapatılır? Duvardaki delikler nasıl gizlenmeli?

Duvardaki çivi deliği, herhangi bir nedenden dolayı oluşan çatlak veya yarıkları, zahmet vermeden sağlam yöntemlerle tamir edebilir, üzerini boyayarak yeni ve parlak bir görünüme ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Peki; duvardaki çatlak, kırık, yarık veya çivi deliği gibi hasarlara karşı neler yapılmalı? Duvardaki delikler için nasıl yöntemler izlenmelidir? Merak ettiğiniz haberin içeriği için sayfamıza göz gezdirebilirsiniz. İşte, duvardaki deliklerle başınız dertteyse yapmanız gerekenler...

Duvardaki delikler nasıl kapanır?

DUVARDAKİ DELİKLER İÇİN NE YAPILMALI?

Hazır macun kullanımı yapabilirsiniz. Tek yapılması gereken şey, kutunun açılıp macununun, spatula yardımı ile deliğe sürülmesidir.

Duvardaki delik izleri nasıl kapanır?

Mastik kullanımı bir diğer yöntem olabilir. Mastikler silikona benzer malzemelerdir. Mastikler sert hava koşullarına dayanıklı olduklarından her türlü iç dış mekanda uygulanılmaktadır. Esas amacı boşlukları doldurmak olan mastikler; kapı, duvar ve pencerelerde rahatlıkla kullanılır.

Duvardaki delik izleri nasıl kapanır

Sakızlar, duvar delikleri için kullanabileceğiniz bir diğer zahmetsiz delik tıkayıcı olabilir. Duvarın rengine göre çiğnenmiş sakızı dolayarak deliğe tıkayabilirsiniz.

Duvardaki delik izleri nasıl kapanır

Son olarak alçı uygulaması, delik ve çatlaklarda uygulanan ekonomik çözümdür. Alçı neme dayanıklı olmadığından dış mekanlarda uygulanması doğru değildir. Daha pürüzsüz ve düzgün bir zemin için sürdüğünüz yerdeki alçı kuruduktan zımpara işlemi yapabilirsiniz.

Duvardaki delik izleri nasıl geçer?

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR