İttifak haberleri sonrası Saadet'ten ilginç tavır

Muhalefetteki 4 partinin ittifak için anlaştığı bilgisinin basına yansımasının ardından, SP'li bir yetkili CNN Türk yayında bulunan gazeteci Kemal Öztürk'e mesaj atarak 'henüz net bir şey yok' dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 02.05.2018 00:55 GÜNCELLEME 02.05.2018 07:35 SİYASET
İttifak haberleri sonrası Saadet'ten ilginç tavır
İttifak haberleri sonrası Saadet'ten ilginç tavır

CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti'nin ittifak kararı aldığı haberi televizyon kanallarına son dakika bilgisi olarak yansıdı.

SP'Lİ YETKİLİ CANLI YAYINA MESAJ GÖNDERDİ: HENÜZ NET BİR ŞEY YOK

 

İttifakla ilgili Saadet Partisi'nden canlı yayında ilginç bir hamle geldi.

CNN Türk yayınında konuk olarak bulunan Yeni Şafak yazarı Kemal Öztürk, ittifak kararının basına yansımasının ardından kendisine Saadet Partisi yetkililerinden bir mesajlar geldiğini ve ittifak adına henüz net bir karar olmadığını söylediklerini ifade etti.

Öztürk, "Saadet Partisi'nden bana gönderilen mesajda da kesinleşmiş bir şey yok deniyor. Şu anda mesaj yazıyorlar." dedi.

PAYZIN: MUHABİRİMİZİN GEÇTİĞİ BİLGİYE GÜVENİYORUZ

Sunucu Şirin Payzın ise bilginin net olduğunu, kanalın muhabirinin geçtiği bilgiye güvendiklerini söyledi.

SP'Lİ YETKİLİ TEKRAR MESAJ ATTI: KARAR VERECEK OLAN EKİPTEYİM, KESİN BİR ŞEY YOK

Bu diyalogdan dakikalar sonra Kemal Öztürk, yeniden söz alarak Saadet Partisi'nden yeni mesajlar geldiğini söyledi. Öztürk,  "Saadet Partisi'ndeki kaynağım tekrar yazdı. 'İttifak görüşmesini yapan kişi benim, kararı verecek olan ekipteyim, kendime güveniyorum' diyor yani. Kararı verecek olan ekipteymiş" diyerek SP'nin, ittifak konusunda henüz net olmadığı konusunda ısrar ettiğini belirtti.

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR 13 TÜMÜ
 • HalitBinVelit 2 yıl önce Şikayet Et
  Hükümetin Emeklilere 2 Bayramda ikramiye ve Öğrenci Vergi aflarıyla, borçların silinmesini kapsayan Büyük Müjdesinden sonra çaresizce oluşturulan bu kirli ittifak % 40,ı geçmez? .. chp,nin oylarının en az % 5,i iyi partiye ,Saadet Oyları direk Ak partiye geçecek!.
  Cevapla
 • Adnan 2 yıl önce Şikayet Et
  İttifak olsa ne olacak. Chp: %25, İyi:%0,5, Saadet: %0,5. Dp:%0,2 Toplam:26,02. Cumhur İttifakı:%65 İnşallah.
  Cevapla
 • HalitBinVelit 2 yıl önce Şikayet Et
  Saadetin Oy,ları % 1,i geçmez... seçemeni Ak partiye Oy verecek.... chp,nin oylarınında % 5,i iyi partiye geçecek chp % 20,lerde..hdp,de barajı geçemeyecek.... yani sonuç ; Muhalefetin Oyları Top; % 40,ı geçmez
  Cevapla
 • izmir-dobracı 2 yıl önce Şikayet Et
  chp aday seçemedi muhalefet ortak aday çatı aday belirleyemedi bunların kendisine ve partisine hayrı yok ve aday çıkaramayacak kadar beceriksiz olanlar bu ülkeyi nasıl yönetecek
  Cevapla
 • hemşo 2 yıl önce Şikayet Et
  şirin abla sen seç bari olsun bitysin.bu senin taraf olduğun taraf bu işi beceremiyor..
  Cevapla
 • salih öz 2 yıl önce Şikayet Et
  saadetin oyu zaten 300 bin. o 300 bin oya ihtiyacı yok zaten REİSin. ancak bizi üzen saadet nasıl olurda osmanlı düşmanlarıyla ve daha da önemlisi muhafazakar kesime ve de kendilerine her türlü eziyeti yapan cehape ile yan yana gelir bizi üzen bu. allah akıl versin. erbakan hocamızın sözüyle bitirelim. bir tarafta fatihin torunları bir tarafta bizansın uşakları. şimdi tercih sizin.
  Cevapla
 • numan 2 yıl önce Şikayet Et
  mustafa kardeşim sadet yanlış yaptı olmadı bu. isterse sadetin oyu %40 olsun ne farkeder chp ile bir olduktan sonra. Allah bizi affetsin.
  Cevapla
 • horasanlı 2 yıl önce Şikayet Et
  musafa rumuzlu kişiye atfen...çıldıran biz değiliz...bir işe yaramayan sizlersiniz...
  Cevapla
 • MUSAFA 2 yıl önce Şikayet Et
  görecez ihtiyAcınız olup olmadığını yüzde 1 sizi ÇILDIRTIYOR
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR