İngilizler yeni sistemden rahatsız

Türkiye dün resmen yeni sistemine kavuştu. Güçlü ve milli bir Türkiye için kolları sıvayan Başkan Erdoğan önderliğindeki Bakanlar Kurulu İngilizleri rahatsız etti.

ABONE OL
GİRİŞ 10.07.2018 11:55 GÜNCELLEME 10.07.2018 12:25 SİYASET
İngilizler yeni sistemden rahatsız
İngilizler yeni sistemden rahatsız

Türkiye yeni döneme daha güçlü ve daha sağlam adımlarla basabilmek için yönetim sistemini değiştirdi. Daha kararlı bir meclis ile daha sağlma bir yönetimi uyum içinde demokrasi ile harmanlayıp istikrarı vadeden yeni sistem, İngilizleri huzursuz etti.

BBC'nin canlı olarak takip gerçekleştirdiği Başkanlık yemin töreninde Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden AK Saray diye bahsedildi.

 

 

AK SARAY ALGISI

Özellikle bir algı operasyonu gibi yürütülmeye çalışılan bu projede, BBC "kullanım hakkı Cumhurbaşkanlığına, tapusu millete ait olan" Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ni AK Saray olarak lanse etti.

Özellikle bir algı oluşturma ve tiye alma amacıyla yazılan bu başlıkta, hem törenden hem de yeni dönemdeki güçlü Türkiye'den Londra'nın rahatsızlık duyduğu açıkça görülebiliyor.

ETİKETLER

YORUMLAR 15 TÜMÜ
 • İbrahim 1 yıl önce Şikayet Et
  Vah Vah Vah ne kadar üzüldüm rahatsızlıklarına.
  Cevapla
 • aaaaa 1 yıl önce Şikayet Et
  İngiliz oyunu bitmek bilmiyor. Asıl içimizdeki İngiliz uşakları nasıl hareket edecek. O daha önemli.
  Cevapla
 • SARIÇİÇEK 1 yıl önce Şikayet Et
  Bizim dış düşmanlarımız asırlardır bellidir?Ya yerli düşmanlara ne demeli? CHP adeta teröre hizmet için yarışıyor Bay Kemal ne edersen et seni Başkanlıktan edecekler
  Cevapla
 • ugur Mustafa 1 yıl önce Şikayet Et
  Eeee....artik sonlari yakin cunku . Etekleri tutustu masonlarin.
  Cevapla
 • son osmanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  İngilizlerin rahatsızlığını anlayabiliyoruzda bizimkiler in rahatsızlığını anlayamıyoruz mecliste yemin ederken ayağa kalkmadılar bunların milletin tercihine saygıları yok.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR