Trump'tan Kaşıkçı'yla ilgili yeni açıklama!

ABD Başkanı Donald Trump, Suudi Arabistanlı gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın başkonsoloslukta kaybolmasıyla ilgili yaptığı yeni açıklamada, 'Kaşıkçı'nın durumunu Suudi yetkililerle henüz konuşmadım, ama bir noktada konuşacağım' dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 09.10.2018 17:58 GÜNCELLEME 09.10.2018 18:51 SİYASET
Trump'tan Kaşıkçı'yla ilgili yeni açıklama!
Trump'tan Kaşıkçı'yla ilgili yeni açıklama!

Başkonsoloslukta kaybolan gazeteci Cemal Kaşıkçı'yla ilgili Suudi Arabistan yetkilileriyle henüz konuşmadığın ifade eden Trump "Kaşıkçı'nın kaybolmasyla ilgili bu noktada hiçbir şey bilmiyorum" dedi.

ETİKETLER

YORUMLAR 34 TÜMÜ
 • seddar 1 yıl önce Şikayet Et
  Bütün bunlar ABD nin Suudi Arabistanla kötü olmak için kurduğu senaryo,1 Hafta önce Suud Kralını biz korumazsak 2 hafta makamında kalamaz dendi ,şimdi ise Cemal Kasıkcı servis edildi. plan mekkeyi isgal, İsrail projesi
  Cevapla
 • samet 1 yıl önce Şikayet Et
  beyaz saraydan açıklama geldi derin kaygı duyuyorlar yetmez mi daha ne yapsınlar bunlar suriyede günde yüzlerce insan ölürken aynı açıklamayı yapıyorlardı
  Cevapla
 • izmir-dobracı 1 yıl önce Şikayet Et
  abd öyle nifak oyunu biliyorki türkiyede fetöcü adamlarına emir verdi.rus büyükelçiyi öldürüp rusya ile aramızı bozmaya çalıştılar.şimdide sudilerle bizim aramızı bozuyorlar.
  Cevapla
 • nail 1 yıl önce Şikayet Et
  trump arabistandan haraç istedi vermeyince olanlar oldu
  Cevapla
 • birisi 1 yıl önce Şikayet Et
  abd suudi arabistan dan bir şey istedi. onlarda şart koştu. bunun üzerine cia kendi ayakları ile yürüyen paketi hedefe gönderdi. bundan sonra suudi arabistan, abd ye ne vercek yakında anlayacağız. tabi fark edenler görecek!
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR