Cumhurbaşkanlığı'ndan vatandaşlara çağrı!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin 3. yılında Atatürk Havalimanı'nda düzenlenecek etkinliğe vatandaşları davet etti.

ABONE OL
GİRİŞ 13.07.2019 22:23 GÜNCELLEME 13.07.2019 22:27 SİYASET
Cumhurbaşkanlığı'ndan vatandaşlara çağrı!
Cumhurbaşkanlığı'ndan vatandaşlara çağrı!

Altun, Twitter paylaşımında, milletin 15 Temmuz darbe girişimine karşı tek yürek olup büyük bir destan yazdığını belirtti.

 

 

"SAAT 20:00'DE ATATÜRK HAVALİMANI'NDA BİR ARAYA GELİYORUZ"

Destanın üçüncü yılında Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla etkinlik düzenleneceğini aktaran Altun, "Saat 20.00'de Atatürk Havalimanı'nda bir araya geliyoruz." ifadesini kullandı.

 

 

Fahrettin Altun, paylaşımında Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığınca hazırlanan, 15 Temmuz gecesine dair görüntülerden derlenen videoya da yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz'da vatandaşları Atatürk Havalimanı'na davet ettiği videonun da kullanıldığı klipte, "Destan kaldığı yerden devam ediyor. 15 Temmuz'un kahramanları Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımızla Atatürk Havalimanı'nda buluşuyor. Haydi İstanbul. 80 milyon tek yürek, 'vatan bizim, irade bizim' diye haykırmak için buluşmaya..." cümleleri seslendirildi.

ETİKETLER

YORUMLAR 3 TÜMÜ
 • yavuz 11 ay önce Şikayet Et
  Biraz önce Muharip Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Mehmet Şanver'in çocuklarının düğününde 15 temmuz u bir kez daha dinledim. Gerçekten bu komutanlar, teknisyen,makinist, vatandaş ve tabiki başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere çok kahraman var. Hele Cumhurbaşkanımızın İstanbul Atatürk havalimanı işgal altında iken dalamandan İstanbula yola çıkması tam bir kahramanlık ve teslimiyet
  Cevapla
 • Unutma 11 ay önce Şikayet Et
  Geçmişte ki Cumhur başkanlarından hangisi savunma sanayinde devrim yapmıştır.En önemli devrim de budur.
  Cevapla
 • yavuz 11 ay önce Şikayet Et
  Terto Savunmada olduğu gib sağlıkta da devrim var. E-nabız uygulamasına gir gör bunları chp rüyada bile gerçekleştiremezdi.
  Cevapla
 • Terto 11 ay önce Şikayet Et
  Sağlık ne olacak?
  Cevapla
 • derinsözler 11 ay önce Şikayet Et
  VATAN SANA CANIM FEDA VATAN SEVGİSİ İMANDANDIR 15 Temmuz’u unutma unutturma
  Cevapla
 • kaptan 11 ay önce Şikayet Et
  gecmiste ne hükümet ler ne baskabaknlar gördük ülkeyi borc batakliginda terk edenler milleti üc kurusa muhtac edenler gelen in gideni arattigi günler yasadik hic birinin özal haric bu devlete bir dikili tasi yok taaaki ERDOGAN diye biri cikana dek ülke ve millet adina her seyi yapan bir lider bunada erdogan caliyor yiyor etrafini zengin etti ülkeyi batirdi diye hayiflaniyor lar sahi bu millet ne istyor yaa bir insan bu kadar mi nankör olur ya
  Cevapla
 • DADAŞ 11 ay önce Şikayet Et
  Nöbetimiz devam ediyor.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR