Erdoğan: Ayrılıklar içerisinde olanlar olabilir ama...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Birçok ayrılıklar şunlar bunlar vesaire gibi kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir" dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 12.08.2019 14:28 GÜNCELLEME 12.08.2019 15:28 SİYASET
Erdoğan: Ayrılıklar içerisinde olanlar olabilir ama...
Erdoğan: Ayrılıklar içerisinde olanlar olabilir ama...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

 

 

"Birçok ayrılıklar şunlar bunlar vesaire gibi kampanyalar içerisine girenler olabilir. Ama unutmayın ki bayramlar bizim birlikte, beraberlikte, dayanışmada en üst noktalara tırmandığımız günlerdir. Kardeşliğimizi böldürtmeyeceğiz ve bu kardeşliğimizi güçlendirerek devam ettireceğiz.

Önümüzde belde, ilçe kongreleri, il kongresi var. Ardından da büyük kongremiz var. Bütün bu kongrelerimizle beraber bu kongrelerden çok daha güçlenerek çıkacağız ve 2023'e de böyle hazırlanacağız."

 

 

KAYNAK : AA

ETİKETLER

YORUMLAR -3 TÜMÜ
 • osman ölmez AKSARAY 9 ay önce Şikayet Et
  kafanı yorma başkan onların yolu chp de biter onları chp paklar
  Cevapla
 • ömer 9 ay önce Şikayet Et
  yeni filizler her zaman lazım
  Cevapla
 • Çavuş 9 ay önce Şikayet Et
  Büyük çınar ağacının dalları olacak tabiki,ama ana gövdeye bağlıdır değilse kurumuya mahkumdur.
  Cevapla
 • ismail hakki efendi 9 ay önce Şikayet Et
  erdogan dunya lideri 52 yildir bir avrupa ulkesinde yasiyorum erdogan gibi bir lider görmedim islam ulkelerinde hic yok arap kardeslerimizin yuzde 90 ni erdogani seviyor babacanmis gulmus davut ogluymus bunlar hava parti kurmalari erdogani parcalamak icin ama millet bunu biliyor ters tepecek yaptiklari kalleslik nasil insanlardan oy istiyecekler havasini alirlar
  Cevapla
 • Misafir 9 ay önce Şikayet Et
  Artık Türkiye'ye gelin çoluk çocuğu da getirin gerçek bir dünya liderinin yönetiminde ve sisteminde yaşasinlar onları mahrum etmeyin.
  Cevapla
 • vatansever 9 ay önce Şikayet Et
  Birini Cumhurbaşkanı birini başbakan birini de hazine bakanı yaptı;karşılığı bu muydu?tayyip olmadan hanginizin esamesi okunur
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR