Erdoğan'dan 'yeni bakanlık' sinyali

AK Parti'nin Kızılcahamam’da basına kapalı gerçekleştirilen 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda kadın-erkek kavgaları sonrası ortaya çıkan kamu davaları görüşüldü.

ABONE OL
GİRİŞ 07.10.2019 07:34 GÜNCELLEME 07.10.2019 07:39 SİYASET
Erdoğan'dan 'yeni bakanlık' sinyali
Erdoğan'dan 'yeni bakanlık' sinyali

Milletvekilleri “Erkekler bu davalarda mağdur ediliyor” ifadelerini kullandı.  Cumhurbaşkanı ise kadına şiddet konusunda çok hassas olunmasını istedi. Toplantıda yine bir milletvekilinin “Aile Bakanlığı kadın bakanlığına döndü” sözlerine Erdoğan “Ben kadınlarla ilgili yaklaşıma katılmıyorum. Aile Bakanlığının asli görevleri arasında kadın meseleleri var. Belki bakanlık sayısı artar ve bir kadın bakanlığı gelebilir” dedi.

Türkiye Gazetesi

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 9 TÜMÜ
 • recai 7 ay önce Şikayet Et
  Nafaka ne oldu yasa şart bitsin zulüm sistemi
  Cevapla
 • Ali 7 ay önce Şikayet Et
  Kadın bakanlığımı kurtaracak kadınları. Bu işin çözümü bakanlık kurmak değil. Daha farklı çözüm yolları üretilmesi gerekir. Hükumet işin kolayına kaçmış.
  Cevapla
 • sedat 7 ay önce Şikayet Et
  ailenin kurtulması için süresiz nafaka, istanbul sözleşmesi, 6284, kadın beyanı esas kalkmalı bu zulum sona ermeli ve herkese adaletli bir adalet gelmeli
  Cevapla
 • misafir 7 ay önce Şikayet Et
  hakikaten aile bakanlığı kadınlardan yana.erkeği evden uzaklaştırmakla erkek mağdur oluyor.o erkek grurunu yerler altına alıp nasıl birleşecekler.
  Cevapla
 • Adem Efendi 7 ay önce Şikayet Et
  o kadın bakanlığına döndü diyen vekili tebrik ediyorum. arkadaşlar bakın kadına kalkan eli kıracak devlet ama kadinda dışarda edepli giyinsin düzgün olsun. bu gidişle Türk kültürü yok olacak.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR