Eski başbakanlardan Başkan Erdoğan'a destek telefonu

Eski Başbakanlar Yıldırım, Çiller, Yılmaz ve Akbulut, Erdoğan'ı arayarak Barış Pınarı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması temennisinde bulundu.

ABONE OL
GİRİŞ 10.10.2019 18:09 GÜNCELLEME 10.10.2019 19:48 SİYASET
Eski başbakanlardan Başkan Erdoğan'a destek telefonu
Eski başbakanlardan Başkan Erdoğan'a destek telefonu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayan eski başbakanlardan Binali Yıldırım, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz ve Yıldırım Akbulut, 'Barış Pınarı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması dileğinde bulundu.

 


İletişim Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, eski başbakanlar Binali Yıldırım, Tansu Çiller, Mesut Yılmaz ve Yıldırım Akbulut ile telefon görüşmesi yaptı.

Eski başbakanlar, görüşmede, Erdoğan'a 'Barış Pınarı Harekatı'nın başarıyla sonuçlanması dileğinde bulundu ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) yanında olduklarını dile getirdi.

ETİKETLER

YORUMLAR 36 TÜMÜ
 • ÖmerÖZG. 9 ay önce Şikayet Et
  Fotoğrafa baktım eskiden bu ülkenin çektikleri geldi gözümün önüne asker bırak derdi bırakırlardı gazeteler manşet atardı bırakırlardı ülkesini savunmazdı her bir şeye boyun eğerler di, ya şimdi Reis onca badireler atladı bir kere olsun canı pahasına teslim olmadı eğilmedi
  Cevapla
 • Caner Ever 9 ay önce Şikayet Et
  Rabbim ordumuza kuvvet versin inşallah
  Cevapla
 • Yorum 9 ay önce Şikayet Et
  Efsane başbakanlar. Hepsini toplasan, yetinmesen 100 ile çarpsan Reisin çeyreği etmez. Benden tek farkları aldıkları dolgun emekli aylığı. EYT
  Cevapla
 • ayhan 9 ay önce Şikayet Et
  Gulizabet ve davitogli nerededur,seslerunu sedalarunu duyamayruk.Aloooo
  Cevapla
 • ethem 9 ay önce Şikayet Et
  Allah hepinizdem razı olsun. Vakit birlik vakti. Sehitlerimizin mekanı cennet olsun. Dualarimiz sizinle Allah yar ve yardımciniz olsun.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR