Bakan Selçuk'tan tartışma konusu olan kitapla ilgili açıklama: Soruşturma başlattık

Rehber öğretmenlere dağıtılan ve kamuoyunda tartışma konusu olan kitapla ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Selçuk, "Doğru resmetmemişler. Soruşturma başlattık" diye konuştu.

ABONE OL
GİRİŞ 03.02.2020 08:59 GÜNCELLEME 03.02.2020 09:09 SİYASET
Bakan Selçuk'tan tartışma konusu olan kitapla ilgili açıklama: Soruşturma başlattık
Bakan Selçuk'tan tartışma konusu olan kitapla ilgili açıklama: Soruşturma başlattık

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, rehber öğretmenlere dağıtılan ve başı açık kadınların çocuklara şiddet uygularken, başörtülü kadınların ise şefkat gösterirken resmedildiği kitapla ilgili yaptığı açıklamada, "Hata olduğu kesin" dedi. 

 

Kanal 7'de Mehmet Acet'in sunduğu "Başkent Kulisi" programında soruları yanıtlayan Bakan Selçuk, kamuoyunda tartışma konusu olan kitapla ilgili, "Doğru resmetmemişler. Soruşturma başlattık" ifadelerini kullandı. 

Kitapta kullanılan resimlerin doğru olmadığını vurgulayan Selçuk, "Beni az çok tanıyanlar onu onaylamayacağımı bilirler" diye konuştu.

 

 

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk.

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR 44 TÜMÜ
 • Altaylar 8 ay önce Şikayet Et
  Yorumların bir kısmı o kadar mantıksız ki. Bu ülkede yaşayan insanların büyük çoğunluğunun evinde ve yakın akrabasında başı açık olan da var başı kapalı olan da. Yanlış yanlıştır. Bunun açığı kapalısı olmaz
  Cevapla
 • ramazan 8 ay önce Şikayet Et
  bırakın kitabı defteri de egitimde neler olacak ona bakalım. şapkanızı önünüze alıp bir bakın eğitime destek mi oldunuz köstek mi oldunuz. ne oluyor bu ülke ye geri mi gidiyoruz. ileri mi gidiyoruz. Bunca Üniversite mezunu insan Bunca 4-4-4 sistemi mezunlar nereye girecek. Seçim zamanı atıp tutmak olmuyor icraat lazım. 10-20-30-40 senelik planlar programlamalar ve bunları hayata geçirmek için gayret çaba ve inanç lazım. ama nerde herkes cebimi doldurayım da benden sonraki düşünsün var. zor önümüz çok zor.
  Cevapla
 • yalan dünya 8 ay önce Şikayet Et
  Malesef azgın azınlık, yanına nasıl bürokratları çekip te, Müslümanı tehdit etmede hepimiz görüyoruz.
  Cevapla
 • Sukru Aslankaya 8 ay önce Şikayet Et
  Bunu kesinlikle icerdeki kriptolar yapmistir !
  Cevapla
 • Fetö 8 ay önce Şikayet Et
  Bilerek yapılmış Eğitim alanındaki hainleri ifşa etmelisiniz !
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR