Akşener'den Bahar Kalkanı açıklaması: Türkiye oturup izlesin diyemeyiz

Türkiye, Bahar Kalkanı Harekatı'yla ilgili dikkati çeken açıklamalar yaptı. Sınırımızdaki toprakların teröristlere verilmek istediğini kaydeden Akşener, "Türkiye sessizce oturup uzaktan izlesin diyemeyiz. Fırat Kalkanını ve Barış Pınarını, bu sebeple destekledik, desteklemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

ABONE OL
GİRİŞ 04.03.2020 17:42 GÜNCELLEME 04.03.2020 17:42 SİYASET
Akşener'den Bahar Kalkanı açıklaması: Türkiye oturup izlesin diyemeyiz
Akşener'den Bahar Kalkanı açıklaması: Türkiye oturup izlesin diyemeyiz

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Biz bugün, yanı başımızdaki topraklar, pikap üstünde gezen birkaç teröriste devredilirken, 'Türkiye sessizce oturup uzaktan izlesin' diyemeyiz. Afrin’i, Fırat Kalkanını ve Barış Pınarını, bu sebeple destekledik, desteklemeye devam edeceğiz" dedi.

 

Akşener, partisinin Grup Toplantısında askeri operasyonlara ilişkin önemli değerlendirmeler yaptı. 

"DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

İYİ Parti’nin siyasette aklın ve vicdanının sesi olduğunu savunan Akşener şunları söyledi:

 

"İYİ Parti kutuplaşmayı sona erdirmek için, milletin çağrısı üzerine oluşmuş bir siyasi harekettir. Biz alınan her karara, milletin çıkarları penceresinden bakarız. Her kararı, vicdanımızla tartarız. Ehline danışır, başını sonunu düşünür, ondan sonra karara varırız. Bu anlayışla biz bugün, yanı başımızdaki topraklar, pikap üstünde gezen birkaç teröriste devredilirken, 'Türkiye sessizce oturup uzaktan izlesin' diyemeyiz. Afrin'i, Fırat Kalkanını ve Barış Pınarını, bu sebeple destekledik, desteklemeye devam edeceğiz."

KAYNAK : DHA

ETİKETLER

YORUMLAR 67 TÜMÜ
 • Mert 4 ay önce Şikayet Et
  Bu kadında çanak anten gibi
  Cevapla
 • misafir 4 ay önce Şikayet Et
  Fırat kalkanı zeytin dalı operasyonları sırasında ortada ip diye bir parti yoktu barış pınarını nasıl desteklediğiniz ortada daha bir ksç önceydi partili yetkililerin açıklamaları ortada chp/hdp nin kuyruğuna takılıp suriyede ne işimiz var diyordunuz
  Cevapla
 • metin60 4 ay önce Şikayet Et
  çok sinsi bir kadın.6. hissim pek tanılmaz!!!
  Cevapla
 • dadaş baba 4 ay önce Şikayet Et
  inşallah chp ve hdp ilede bağlarını koparırsın.ülkücüye yakışan duruş budur var olasın.
  Cevapla
 • @li 4 ay önce Şikayet Et
  teror sevici ortaginiz ne isimiz var diyor, savaşa hayir diyor. sehitlerimizin kanini yerdemi bırakalım. chpkk ile ortakligi birakin artik,
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR