Yardımcısında koronavirüs çıkan Akşener: Duyunca oğlumu ve eşimi düşündüm

İyi Parti lideri Akşener, evinde çalışan yardımcıda koronavirüs çıkmasıyla ilgili konuştu. Test sonucunu ilk öğrendiği anda oğlu ve eşini düşündüğünü belirten Akşener, "Bilimin bile henüz net tanımadığı bir belayla karşı karşıyayız. Testler yapıldı, sonuç geldi, rahatladık. İkinci bir teste şimdilik ihtiyaç duyulmayacak gibi" diye konuştu.

ABONE OL
GİRİŞ 08.04.2020 14:36 GÜNCELLEME 08.04.2020 14:36 SİYASET
Yardımcısında koronavirüs çıkan Akşener: Duyunca oğlumu ve eşimi düşündüm
Yardımcısında koronavirüs çıkan Akşener: Duyunca oğlumu ve eşimi düşündüm

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, evinde çalışan yardımcısının koronavirüs testinin pozitif çıkmasıyla ilgili açıklamalar yaptı.

 

Hürriyet'e konuşan Akşener, yardımcısının test sonucunu öğrendiği anda hissettiklerini ve karantina günlerini şöyle anlattı: 

“Yardımcımın COVID-19 olduğunu öğrendiğimde ilk aklıma gelen ailem oldu. Eğer bir bulaşı olduysa oğlum, eşim onları düşündüm. Torunumu uzun süredir telefon aracılığıyla görüyorum. Ondan yana içim rahat. Konu kendime gelince de, elbette bir tedirginlik yaşadım. Ne bir nefes eksik, ne bir nefes fazla. İman etmiş olsak da, insan tedirgin oluyor.

 

DURUMU İYİ

Bilimin bile henüz net tanımadığı bir belayla karşı karşıyayız. Testler yapıldı, sonuç geldi, rahatladık. İkinci bir teste şimdilik ihtiyaç duyulmayacak gibi. Çalışanımın sağlık durumunu ilk anda itibaren takip ediyorum. Yıllardır evimizin bir parçasıdır. Hastalığı hafif seyrediyor. Durumu gayet iyi.

Son iki haftadır yalnızca iki televizyon yayını için dışarı çıktım. Günün büyük bölümü evde bilgisayar başında çalışarak geçiyor. Salgınla ilgili kurul oluşturduk. Olumlu adımları takdir etmenin yanı sıra hükümete önerilerimiz de oluyor. Bir kısmının uygulanmasından da memnuniyet duyuyoruz.

Uzun zamandır bekleyen kitaplar vardı, okuyorum. Mutfakta da vakit geçiriyorum. Bir yandan bilimin ışığına inanırım, diğer yandan da maneviyatımızın ışığına."

KAYNAK : hürriyet

ETİKETLER

YORUMLAR 41 TÜMÜ
 • Ahmet 2 ay önce Şikayet Et
  Biz bize yeteriz de bakalım, siz size yetecek misiniz. Uçağını bağışlasın diye laga luga ediyordun.
  Cevapla
 • net 2 ay önce Şikayet Et
  biz sizin gibi bir belayı yaşamışız corona ne ki
  Cevapla
 • izmirli 2 ay önce Şikayet Et
  hani mesele vatansa gerisi teferruattı. hepsi laf değil mi fetöcü abla? sizin gibiler mesele ölüm olunca vatanı filan unutuverir...
  Cevapla
 • Yücel Gündoğdu 2 ay önce Şikayet Et
  kadının görevi analık tır git evine analık yap
  Cevapla
 • Reis C* 2 ay önce Şikayet Et
  Fetö ve Pkk lılar çok üzülür dü sanırım... Nede olsa senin yol arkadaşların...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR