Canan Kaftancıoğlu ifade vermek için adliyede!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un evinin fotoğrafının çekilmesiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, ifade vermek için Anadolu Adalet Sarayı'na geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 30.04.2020 13:17 GÜNCELLEME 30.04.2020 14:07 SİYASET
Canan Kaftancıoğlu ifade vermek için adliyede!
Canan Kaftancıoğlu ifade vermek için adliyede!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Altun'un evinin fotoğraflarını çeken CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş hakkında "özel hayatın gizliliğini ihlal" suçlamasıyla ayrı bir soruşturma yürütülüyor. 

Kaftancıoğlu hakkındaki soruşturma ise İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un Avukatı Sezgin Tunç'un yaptığı suç duyurusu üzerine başlatıldı.

Kaftancıoğlu, CHP Üsküdar İlçe Başkanı Özçağdaş hakkında soruşturma başlatıldıktan sonra sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Kaftancıoğlu'nun mesajı üzerine yapılan suç duyurusunun ardından, "suçu ve suçluyu övme, suça azmettirme" suçlarından hakkında soruşturma başlatıldı. 

İFADEYE ÇAĞRILDI

Soruşturma kapsamında CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ifadeye çağırdı.

Soruşturma kapsamında ifadeye çağrılan Kaftancıoğlu, bugün saat 13:00'te İstanbul Kartal'da bulunan Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na ifade vermeye gitti. Kaftancıoğlu'nun ifade işlemlerine başlanıldığı öğrenildi.

 


ETİKETLER

YORUMLAR 23 TÜMÜ
 • Osmanli 3 ay önce Şikayet Et
  Niye ıslah ediyorki rabbim direk kahretsin kurtarak
  Cevapla
 • aman 3 ay önce Şikayet Et
  anitkabirde sosyal mesafe yok vatandasa sosyal mesafe cekiyor bu nasil bisey anlamadim
  Cevapla
 • Fırtına 3 ay önce Şikayet Et
  Kaftancıoğlu gibi zalim ve habis bir ruha sahip olan insan,kendini terbiye etmez ise,en haşmetli mekanlarda bile cehennem azabı yaşar.
  Cevapla
 • Erzincanlı Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Acırımda şu arkasındaki emniyet mensubu kardeşlerime acırım bir vatanhainini korumak zorunda kalıyorlar
  Cevapla
 • Adam 3 ay önce Şikayet Et
  1 Mayıs kutlayacağım diye Kazancı yokuşuna gidip karanfil bırakırken de sosyal mesafeye dikkat ettinmi acaba? Her şeyi işinize geldiği gibi algılamak konusunda üstünüze yok.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR