Şenocak sitem etti: 10 ayda çamura terk edildi!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, CHP'li İBB yönetiminin 10 aydır ilgisizliği nedeniyle adeta çamur gölü haline gelen Haliç ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

ABONE OL
GİRİŞ 20.05.2020 17:28 GÜNCELLEME 20.05.2020 19:39 SİYASET
Şenocak sitem etti: 10 ayda çamura terk edildi!
Şenocak sitem etti: 10 ayda çamura terk edildi!

Tecrübeli kadroların tasfiye edilmesiyle hemen hemen her birimde işleyen sistemin bozulduğuna dikkat çeken Şenocak, "25 yıl İstanbul’un gözbebeği gibi bakılan, yunusların yüzdüğü Haliç, son 10 ayda 400 bin metreküp çamura terk edildi. İstanbul’a yeni bir eser kazandırmayacağı anlaşılan CHP’li Başkan, Haliç’i de çamura terk ederek İstanbul’un kazanımlarına dahi sahip çıkamayacağını gösterdi" dedi.

 

 

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Haliç'in çeyrek asır önceki günlerini hatırlatan haline sessiz kalmadı. AK Parti belediyeciliği dönemlerinde İstanbul'un gözbebeği gibi bakılan Haliç'in son 10 aylık dönemde ihmal edilmesine ilişkin açıklama yaptı. Şenocak, sosyal medya hesabından 'Haliç nasıl emanet edildi?' içerikli kısa bir video da ekleyerek yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

ŞENOCAK: “LİYAKATSİZ VE PARTİZAN ATAMALARLA TESİSLER ÇALIŞTIRILAMADI”

 

 

“Cumhurbaşkanımız “CHP Çamurdur” dediğinde feryat edenler! İyi okuyun; 5 milyon m3 çamur bertaraf edilerek, 25 yıl İstanbul’un gözbebeği gibi bakılan, yunusların yüzdüğü Haliç, 1994 öncesi çamurlu günlerine dönüş belirtileri göstermeye başladı. Liyakatli çalışanlar görevden uzaklaştırıldı, İstanbul’u ve Haliç’i bilmeyen liyakatsiz ve partizan atamalarla tesisler çalıştırılamadı. CHP’nin beceriksiz İBB Başkanı yönetiminde ihmal edilen Haliç 10 ayda tam 400 bin m3 çamura terkedildi!

ŞENOCAK: “İSTANBUL’UN YALANLARLA YÖNETİMESİNE RIZA GÖSTERMEYECEĞİZ”

“AK Parti döneminde kazandırılan Kemerburgaz Ormanı, Hacı Osman Korusu gibi eserleri utanıp sıkılmadan yeniymiş gibi açarak İstanbul’a yeni bir eser kazandırmayacağı anlaşılan CHP’li Başkan Haliç’i de çamura terk ederek İstanbul’un kazanımlarına dahi sahip çıkamayacağını gösterdi! “Siyasetin tek limanı ahlaktır”, “Fazilet Durağı”nda otobüs şoförlerini akla ziyan yalan beyanlara zorlayarak ahlak limanını terk eden CHP’li İBB Başkanı’nın İstanbul’u yalanlarla yönetmesine rıza göstermeyeceğiz! Yalanın ömrü kısadır! Hakikat er geç ortaya çıkar…”

 

ETİKETLER

YORUMLAR 20 TÜMÜ
 • HADİ ORADAN 6 gün önce Şikayet Et
  bu aynı metrobüslerin chp gelince kalabalıklaştı diye bir yaygara koparmışlardı ya haliç içinde 10 ayda çamur doldu demek aynı şey hangi akla sığar bilmem doğru dürüst yağmur yağmadı ki tozu toprağı halice doldursun
  Cevapla
 • yıldırım 6 gün önce Şikayet Et
  Devletin pek çok yatırımı ve imkanı İstanbul'a seferber edilmişken sonuç ne oldu?Anadolu'nun İstanbul'da alacağı var.O yüzden İmamoğlu az bile yapıyor.Hem bu sayede "Her şey daha güzel olacak" öyle değil mi?
  Cevapla
 • kenan 6 gün önce Şikayet Et
  AAAA ak partinin istanbul il başkanımı varmış:) bi yaşıma daha girdim:))
  Cevapla
 • Yusuf 6 gün önce Şikayet Et
  bu sonucun mimari sizsiniz. terörist Kaftancıoğlu kadar çalışıp iş yapmazsanız böyle gelir bir çuval inciri hiç ederler. daha beter günler gelecek İstanbul da yasanmaz olacak bekleyin.
  Cevapla
 • Iceman 6 gün önce Şikayet Et
  5 yılda 2 milyonu bulu o çamur. 10 yılda temizlenmez. Fakat iyi oluyor...
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR