Ömer Çelik'ten FETÖ ağzıyla konuşan CHP'li Öztrak'a sert tepki

CHP'li Faik Öztrak'ın "20 Temmuz sivil darbesini yapanlardan alacağımız herhangi bir demokrasi dersi yoktur." sözlerine AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten sert tepki geldi. Çelik "CHP sözcüleri '20 Temmuz sivil darbesi' diyerek siyasal meşruiyete ve sivil siyasete saldırmaya devam ediyor. Darbecilere mazeret üretiyor." ifadelerini kullandı.

ABONE OL
GİRİŞ 29.05.2020 00:01 GÜNCELLEME 29.05.2020 00:02 SİYASET
Ömer Çelik'ten FETÖ ağzıyla konuşan CHP'li Öztrak'a sert tepki
Ömer Çelik'ten FETÖ ağzıyla konuşan CHP'li Öztrak'a sert tepki

Çelik, Twitter hesabından CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Öztrak'ın sözlerine yönelik açıklama yaptı.

"CHP sözcüleri '20 Temmuz sivil darbesi' diyerek siyasal meşruiyete ve sivil siyasete saldırmaya devam ediyor. Darbecilere mazeret üretiyor. CHP milletvekillerine 2017 yılında TBMM Genel Kurulunda verdiğimiz cevabı tekrar hatırlatıyoruz." ifadelerini kullanan Çelik, o tarihte yaptığı şu konuşmayı paylaştı:

 

 

"(CHP sıralarına yönelik) Meşru hükümet ile darbeyi bir tutan kişinin bu Meclisin meşruiyetine de inancı yoktur. Siz Fetullahçıların kullandığı argümanı kullanıyorsunuz. Fetullahçı Terör Örgütü, 15 Temmuz darbe girişimiyle bu hükümetin uygulamalarını eşit tutuyor. Sizin yaptığınız iş, Fetullahçılarla aynı düzlemde durarak meşru hükümeti eleştirmektir."

KAYNAK : AA

ETİKETLER

YORUMLAR 9 TÜMÜ
 • Galip 2 ay önce Şikayet Et
  Harca harca bitmez ,trak,trak trak
  Cevapla
 • SALİH 2 ay önce Şikayet Et
  Hastalıklı zihniyet,her zamanki gibi gene zırvalıyor.
  Cevapla
 • Bozkurt 2 ay önce Şikayet Et
  O faik öztrak denen zat 1946'dan beri devlete solucan gibi örülmüşler dedeleri amcaları babası akrabaları devleti yemişler hep 2001'de Kemal Dervişin ekonomiden sorumlu yardımcısıymış anasını ağlatmış ülkenin hala konuşuyor utanmaz herif
  Cevapla
 • bitlisli 2 ay önce Şikayet Et
  dedesi babası amcası çıkmış yemiste yemiş yemişte yemiş
  Cevapla
 • Sakaryalı Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  Bu cehalet parti yöneticilerini turist olarak bedava tatile Kuzey Kore'ye göndermek lazım. Şıtrese girmişler.Biraz kafaları dinlensin.
  Cevapla
 • Halil 2 ay önce Şikayet Et
  Bir kaset operasyonuyla koltuğa oturan bir genelbaşkanın, parti sözcüsü, hainlerin ağzıyla konuşması şaşırmamak gerek? Nede olsa o hainler, ağbabaları...!
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR