İnce duyurdu: 4 Eylül'de Sivas'tan yola çıkıyoruz!

CHP eski Milletvekili Muharrem İnce, Memleket Hareketi'nin, 4 Eylül Cuma günü Sivas'tan yola çıkacağını duyurdu. İnce, 'Memleket Hareketi' otobüsünün fotoğrafını da paylaştı.

ABONE OL
GİRİŞ 31.08.2020 12:57 GÜNCELLEME 31.08.2020 12:59 SİYASET
İnce duyurdu: 4 Eylül'de Sivas'tan yola çıkıyoruz!
İnce duyurdu: 4 Eylül'de Sivas'tan yola çıkıyoruz!

CHP'den ayrılıp yeni parti kuracağı iddia edilen Muharrem İnce, Ankara'da düzenlediği basın toplantısında, '1000 Günde Memleket Hareketi'ni başlatacağını duyurmuştu.

 

 

İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Memleket Hareketi, 4 Eylül Cuma günü saat 10.00'da Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan yola çıkacak. Bu uzun yolculuğun ilk adımına bütün yol arkadaşlarımızı maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymak koşuluyla bekliyoruz. Memleket Hareketi, Türkiye'nin bereketi" dedi. 

Muharrem İnce, 'Memleket Hareketi' otobüsünün fotoğrafını da paylaştı. Türkiye haritası üzerinde 'Memleket Hareketi' yazan otobüste, İnce'nin fotoğrafları da yer alırken, CHP logosunun bulunmaması dikkat çekti.

 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • Yusuf 2 ay önce Şikayet Et
  4 Eylül'de Sivas dan yola çıkıp ta nereye gideceksin ki? Muharrem akıllı ol otur oturduğun yerde, gaza gelme!
  Cevapla
 • Hakan 2 ay önce Şikayet Et
  Bu filmi bir yerlerden hatırlıyorum. Sarıgül de böyle çıkmıştı... "Yeni Değişim hareketi" adı altında . Hala hareketli ama arkasında bir kişi bile kalmadı.
  Cevapla
 • Yiğido58 2 ay önce Şikayet Et
  Sakın Sivasa geleyim deme. Sana burdan ekmek çıkmaz. Sivas devletini milletini seven insanlardan oluşur sizin gibi hdp ile ittifak yapanları değil.
  Cevapla
 • veli 2 ay önce Şikayet Et
  yine amerikadan telefon aldı galiba sahte atatürkçü
  Cevapla
 • rcpplc 2 ay önce Şikayet Et
  Mustafa Kemal Atatürk 4 Eylül tarihini özel olarak secmedi hoş o günün şartlarında halkın ihtiyacına o tarihe denk geldi ve start verdi. Bugün sahada olacak isen Giresun da Elazığ'a halkın ihtiyacı oldugu tarihte sahada olacaksin
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR