Muharrem İnce'den 'CHP' açıklaması!

CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, 'CHP yönetimine güvenmiyorum' sözlerinin çarpıtıldığını öne sürerek, ''Kastettiğim asla örgüt değildir. İl merkezleri, il başkanları değildir, genel merkezlerdekilerdir'' dedi.

ABONE OL
GİRİŞ 15.10.2020 15:42 GÜNCELLEME 15.10.2020 15:42 SİYASET
Muharrem İnce'den 'CHP' açıklaması!
Muharrem İnce'den 'CHP' açıklaması!

CHP’li Muharrem İnce, Sivas'tan 4 Eylül’de başlattığı 'Memleket Hareketi' kapsamında Ağrı'ya geldi. Cumhuriyet Caddesi'nde esnaf ziyareti gerçekleştiren İnce, burada yaptığı açıklamada, Iğdır'da sarf ettiği sözlerin çarpıtıldığını ileri sürdü. İnce, "Iğdır'da kastettiğim il yönetimleri değildir. Bunu herkes böyle bilsin. Kastettiğim genel merkezdeki CHP yönetimidir. Kastettiğim asla örgüt değildir. İl merkezleri, il başkanları değildir. Genel merkezlerdekilerdir. Güvenmiyor musun? Evet güvenmiyorum. MYK'dakilerin hepsinin bu partiye hizmetini toplasanız, benim çeyreğim etmez" dedi.

'BİZ BU ÜLKEYE 3B PROJESİNİ ÖNERİYORUZ'

Türkiye'nin 81 iline gideceklerini belirten İnce, "Memleket Hareketi'nin kurucuları olarak arkadaşlarımla birlikte Türkiye'yi il il sırayla dolaşıyoruz. Bugün 4 Eylül'de başladığımız büyük yürüyüşümüzün Ağrı 37'nci vilayeti oldu. Bunu 81'e tamamlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Salgın koşullarında biraz işler ağır aksak yürüse de biz çalışmalarımıza ısrarla, inatla devam edeceğiz. Ağrı'da sizlere söyleyeceğim şudur; biz bu ülkeye 3B projesini öneriyoruz. Biz bu ülkeyi önce barıştıracağız. Sonra ekonomiyi büyüteceğiz, pastayı büyüteceğiz ve bunu adil bölüştüreceğiz. Yani Türkiye'nin bir üretim üssü olması lazım. Türkiye'nin dört bir yanını gezerek, sorunları yerinde görerek bunları dile getirmek istiyoruz" diye konuştu.

İnce, Ağrı gezisinin ardından kara yoluyla Erzurum'a doğru yola çıktı.
 

 

ETİKETLER

YORUMLAR 17 TÜMÜ
 • 444 4 ay önce Şikayet Et
  örgüt terör olmuş yemez laf söylemek anında indirirler adamı, sen böyle yaparak teröristin önünü daha da açatsın
  Cevapla
 • bülent üzüm 4 ay önce Şikayet Et
  bos tenekesin sende bos
  Cevapla
 • koca yusuf 4 ay önce Şikayet Et
  ermeni seviciler güya Atatürk'ün partisinde yönetici. Uyan millet uyan!
  Cevapla
 • analiz 4 ay önce Şikayet Et
  Koyun çobanı bile olamayacakken, ülke kurtarmaya kalkan CHP'nin bildik kifayetsiz muhterislerinden bir tanesi. Kendisi bilineliden bu yana her seferinde bir önceki söylediklerini neresinde sindirip yok ediyorsa, kahramanlık edasına da bürünerek yeni ve öncekinin tam tersine bir şeyler söyleyen, gündemden düşmemek için düşünüp düşünüp kendine yeni roller biçen "Donkişot" un zamanımızdaki versiyonu. Tek beğendiğimiz tarafı Kemal'i rahat bırakmaması.
  Cevapla
 • Ebuzer 4 ay önce Şikayet Et
  Buraya gel bakıım muarrem
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR