Muharrem İnce'nin Akşener, Kılıçdaroğlu çıkışı CHP'lileri kızdırdı! Onlara ne, kime ne?

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin katıldığı televizyon programında yaptığı adaylık teklifi CHP'lileri kızdırdı.

ABONE OL
GİRİŞ 14.10.2021 23:00 GÜNCELLEME 14.10.2021 23:05 SİYASET
Muharrem İnce'nin Akşener, Kılıçdaroğlu çıkışı CHP'lileri kızdırdı! Onlara ne, kime ne?
Muharrem İnce'nin Akşener, Kılıçdaroğlu çıkışı CHP'lileri kızdırdı! Onlara ne, kime ne?

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, TBMM’de basın toplantısını düzenledi. Özkoç, konuşmasının ardından gazetecilerin sorularını da yanıtladı.

CNN Türk'te katıldığı televizyon programında 'CHP'nin adayı Kılıçdaroğlu, İYİ Parti'nin adayı Akşener olmalı' diyen Muharrem İnce'ye CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç tepki gösterdi.CHP'DEN İNCE'YE: ONLARA NEKİ KİME NE! SİZE Mİ DÜŞTÜ?

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin “CHP’nin adayı Kılıçdaroğlu, İYİ Parti’nin adayı Akşener olmalı” ifadelerinin sorulması üzerine Özkoç şu yanıtı verdi;

Onlara ne, kime ne? Size mi düştü CHP kimi aday gösterecek? İktidara mı, Recep Tayyip Erdoğan’a mı Bahçeli’ye mi, daha bilmediğimiz bir sürü siyasi partiye mi düştü? CHP’nin hiç adayını açıklamadığı aday çıkaramadığı oldu mu? Neyi merak ediyorsunuz? Bu ülkede seçim açıklandığı zaman CHP çıkar ‘adayımız budur’ der. Kendinizden mi kuşku duyuyorsunuz? Niye rahatsızsınız? Nifak sokmak için içiniz içinizi yiyor, biliyoruz. Böyle yaparak bir siyasi parti iktidara gelemez. Devleti liyakat içinde yönetmeye talip olarak büyür. CHP’nin adayı yeri ve zamanı geldiği zaman ortaya çıkar. O zaman siz de önünüzü ilikler saygı gösterirsiniz.

ETİKETLER

YORUMLAR 91 TÜMÜ
 • Erol 1 hafta önce Şikayet Et
  Gevşekler aday göstereceğiniz kim olursa olsun okyanus ötesi icazetli olacağı aşikar secim ya devlet başa ya kuzgun leşe arif olan anlar vesselam
  Cevapla
 • Zaza 1 hafta önce Şikayet Et
  Aslında CHP ile ip birbirini zerre kadar sevmiyorlar seçimi bı kaybetsinler o zaman görün ip ile CHP kankalıkları
  Cevapla
 • Erdinç 1 hafta önce Şikayet Et
  Ortaya atılan bir aday olursa sırtlanlar bekliyor adeta parça parça edilir eeee bekleyin durun kemik lerle idare edin
  Cevapla
 • Ali 1 hafta önce Şikayet Et
  Boş konuşmuş
  Cevapla
 • S.E 1 hafta önce Şikayet Et
  Yahu o iş size kalmaz.size işaret edileni aday gösterirsiniz.adayınız cezaevindeki demirtaş tır.nokta.bahsegiren varsa hodri meydan.diğerleri göstermelik.
  Cevapla
 • Demir Ersoy 1 hafta önce Şikayet Et
  CHP kendi partisin den aday gösteremez çünkü anlaşamazlar Cumhur başkanı kendi partilerin den bile olsa anlaşamazlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR