İzmir'de MHP’ye rekor katılım

Milliyetçi Hareket Partisine (MHP) ülke genelinde üye katılımları devam ederken, partinin İzmir İl Başkanlığı bu konuda başı çekiyor.

ABONE OL
GİRİŞ 06.12.2021 15:50 GÜNCELLEME 06.12.2021 15:50 SİYASET
İzmir'de MHP’ye rekor katılım
İzmir'de MHP’ye rekor katılım

Bir haftada İzmir’in 30 ilçesinde partilerinden istifa edenlere 3 hilalli rozeti taktıklarını söyleyen MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “CHP’nin HDP ile ilişkileri, İYİ Parti’nin yine HDP’ye verdiği destek ve Lütfü Türkkan’a sahip çıkması insanlarımızı bu partilerden uzaklaştırmak, merkeze Türk milletini ve devletini koyan MHP’ye sevk etmiştir” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisine (MHP) ülke genelinde üye katılımları devam ederken, partinin İzmir İl Başkanlığı bu konuda başı çekiyor. Toplu olarak eski partilerinden istifa edenlerin MHP’ye katılımlarının sürdüğünü ifade eden MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, “Milliyetçi Hareket Partisi herkesin bildiği ve takdir ettiği gibi sadece iktidar hırsı ve gayesiyle kurulmuş bir parti değildir. Her şeyden önce MHP, devletimizin kurucu fikrini, iradesini ve idealini temsil etmektedir. Bu sebeple MHP politikaları, ilkeleri ve duruşuyla Türkiye Cumhuriyeti’nin banisi ve temel yürütücü amili konumundadır. Her zaman ve şartta bu konumunu koruyan, öncelikleri arasında sadece vatan, millet ve devlet olan partimizin üstlendiği sorumluluklar da vatandaşlarımız tarafından çok iyi bilinmektedir” dedi.“MHP, Türk milletinin direnç noktasıdır” diyen Başkan Şahin, “Yaşanılan her zorlukta insanlarımız direnç ve dayanma azmi için partimize ve liderimizin gösterdiği yöne bakmaktadır. İşte bu bakış, son günlerde yönelişe ve aidiyete dönüşmüştür. Milletimiz, MHP’ye ve Türk milliyetçilerinin kadrolarına katılmak için koşar adım gelmektedir. CHP’nin HDP ile ilişkileri, İYİ Parti’nin yine HDP’ye verdiği destek ve Lütfü Türkkan’a sahip çıkması insanlarımızı bu partilerden uzaklaştırmak, merkeze Türk milletini ve devletini koyan MHP’ye sevk etmiştir. Aynı şekilde Gelecek Partisi ve DEVA Partisi gibi partilere gidip hata yaptıklarını anlayan birçok hemşehrimiz partimize katılmış ve katılmaya devam etmektedir” diye konuştu.

“Vatandaşımız görüyor”

Bir hafta içinde İzmir’in 30 ilçesinde partilerinden istifa ederek MHP saflarına katılanların oldukça önemli sayısının ulaştığını kaydeden Şahin, “Bilhassa hain FETÖ ve PKK örgütlerinin, ülkemizde döktükleri kan, emperyalist ülkelerle ilişkileri ve Türk milletini darboğaza sokacak ekonomik saldırıların arkasında olmaları vatandaşlarımızın gözünden kaçmamaktadır. Elbette bunları gören insanımızın siyasi tercihleri de ‘önce ülkem ve milletim’ diyen liderimiz Devlet Bahçeli ve MHP yönünde değişmektedir. CHP Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı ve çalışma arkadaşları, İYİ Parti teşkilat yöneticileri, Gelecek Partisi Bayraklı İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile DEVA Partisi’nin birçok üyesi toplu olarak istifa ederek partimize katılmıştır” dedi.

ETİKETLER

YORUMLAR 12 TÜMÜ
 • Recep 1 ay önce Şikayet Et
  Ülkücü hareket ne zaman çocukları nı askere göndermeyenlerle birlikte oldu
  Cevapla
 • Cihan Yılmaz 1 ay önce Şikayet Et
  Hayırlı olsun elbete önceliğimiz davamızdır buca eski ilçeyönetim kurulu üyesi cihan yılmaz saygılarımla
  Cevapla
 • net 1 ay önce Şikayet Et
  Atatürk türkmendir ve büyük Türk milliyetçisidir. Atatürkçülerin mhpye oy vermesi gerekir.
  Cevapla
 • abdullah 1 ay önce Şikayet Et
  Aklın yolu birdir.
  Cevapla
 • yorum 1 ay önce Şikayet Et
  Vatandaş,şu İzmir de istifa eden MHP li meclis üyelerinin görüntüleri yok mu,biz de görsek.Bak MHP ye geçenleri görüyoruz ,onun için diyorum
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR