Fatih Erbakan'dan 'vefa borcu' mesajı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Erbakan, vatandaşların, Necmettin Erbakan ve Milli Görüşe olan vefa borcunu Yeniden Refah Partisi'ne oy vererek ödeyeceklerini dile getirdi.

ABONE OL
GİRİŞ 25.04.2022 09:04 GÜNCELLEME 25.04.2022 09:07 SİYASET
Fatih Erbakan'dan 'vefa borcu' mesajı
Fatih Erbakan'dan 'vefa borcu' mesajı

Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Fatih Erbakan, partisinin İstanbul İl Başkanlığınca Avcılar'da düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, eski başbakan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı anarak sözlerine başladı.

Necmettin Erbakan'ın, Türkiye'nin Milli Görüş ile yönetilmemesi halinde karşılaşılacak durumlarla ilgili sözlerini hatırlatan Fatih Erbakan, "Türkiye, Milli Görüşle yönetilmediği zaman üç tane felaketle karşı karşıya kalır. Bir tanesi aç kalmak, ikincisi borca esir olmak, üçüncüsü de işsiz kalmak. Ahlaki erozyonu da ifade ediyordu dördüncü madde olarak ama burada ekonomik konulara ağırlık vereceğimizden dolayı üç madde üzerinde durmak istiyorum." diye konuştu.

Vatandaşların, Necmettin Erbakan ve Milli Görüşe olan vefa borcunu Yeniden Refah Partisi'ne oy vererek ödeyeceklerini dile getiren Fatih Erbakan, şunları ifade etti:

"Yeniden Refah Partisi olarak geldiğimizde tek bütçe yaparak işe başlayacağız. Belediyelere, bakanlıklara, külliyeye ve bütün kamu kuruluşlarına tek bütçe yapma zorunluluğu getirilecek. Hiç kimse birbirinden daha fazla bir gider, harcama yapma imkanına sahip olmayacak. 'Kamu tek' hesabıyla, yani havuz sistemiyle ve tek bütçeyle faize giden milyarlarca dolar kurtarılmış olacak. Faiz giderleri en aşağı seviyeye getirilecek ve en kısa süre içerisinde sıfırlanacak. AR-GE başkanlığımızın çok titiz çalışmalarla ortaya koymuş olduğu, 'Milli Kaynak Paketleri' kitabımızda yazan, 15 adımla bir senede borçsuz, vergisiz 150 milyar dolar kaynağı bulacağız ve bu aziz milleti kaynakla buluşturacağız."

İftar programına Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Doğan Aydal, Zafer Emanetoğlu, Erkan İlyas Helvacı ve partililer katıldı.

KAYNAK : AA
YORUMLAR 32 TÜMÜ
 • Antipolitik 2 ay önce Şikayet Et
  Yav sen babanın 50 yıllık dostlarını icra memurları ve polisle binadan attırdın kuruşu kuruşuna faiziyle kirasını aldığın halde. neyin vefası.
  Cevapla
 • Soner 2 ay önce Şikayet Et
  Rahmetli hocanın zamanında bir görev bile almamis. Hiçbir çalışmada bulunmamış. Şimdi ismiyle çıkmış piyasaya bişey yapacak..oldu ...
  Cevapla
 • Anadoku ittifakı 2 ay önce Şikayet Et
  Dün Rahmetli ERBAKAN hocamıza oy vermeyenler, bugün oy vermiş değerini bilmiş gibi hareket ediyor. Benden çok milli görüşçü kesildiler. Gün bugün zaman bu zaman. Fatih Erbakan'a oy vermeyenler çeşitli şekillerde mazeret uyduranlar yine gün geldiğinde ne iyi adammış değerini anlayamadık diyecek ve sağlı sollu sallayacaklar...
  Cevapla
 • Ferhat öz 2 ay önce Şikayet Et
  Tek icraat ve projeleri olan lider Fatih Erbakan sonuna kadar yanındayız
  Cevapla
 • Vehbi keskin 2 ay önce Şikayet Et
  Rahmetli Ebakan hocamıza vefa borcumuz var 6 lı çetenin gizli ortağı fatih erbakan borcumuz yok
  Cevapla
 • Akin 2 ay önce Şikayet Et
  Nerden biliyorsunsunuz gaipten haber mı var ?Allah akıl fikir ihsan eylesin
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR