Cumhurbaşkanı Erdoğan: Be ahlaksız! Bu yenilir yutulur bir şey değil...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 'Kızılay nerede' sözlerine, ""Be ahlaksız, be namussuz, be adi. Kızılay 2.5 milyon insana her gün sıcak yemek dağıtıyor." sözleriyle tepki gösterdi.

ABONE OL
GİRİŞ 21.02.2023 16:38 GÜNCELLEME 21.02.2023 20:25 SİYASET
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Be ahlaksız! Bu yenilir yutulur bir şey değil...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Be ahlaksız! Bu yenilir yutulur bir şey değil...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli depremden etkilenen Osmaniye'de incelemelerde bulunuyor.

Erdoğan ve Bahçeli, Saim Bey Ortaokulu'nun bahçesine kurulan çadır kente girdiler iki lider burada depremzedeler ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yüreklere su serpecek yeni kararı duyurdu!Cumhurbaşkanı Erdoğan yüreklere su serpecek yeni kararı duyurdu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen bölgelerde incelemelerde bulunmak üzere gittiği Osmaniye'de açıklamalarda bulunuyor.

Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

Dün Hatay merkezli 6,4 ve 5,8 şiddetli depreme biz de Kahramanmaraş'ta yakalandık. 6 Şubat'tan bu yana ardı ardına yaşanan depremler nedeniyle yüreğimize düşen ateşi anlatmak için kelimeler yetersiz kalıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 200 bin konut inşa edeceğizCumhurbaşkanı Erdoğan: 200 bin konut inşa edeceğiz

Deprem bölgesinde hayatını kaybedenlerin sayısı 41 bini geçerken, yaralılarımızın sayısı 15 bini aştı. Osmaniye'de bin vatandaşımız defnedilirken, 2 bin 606 vatandaşımız da yaralandı.

"İNSANLIK TARİHİNİN EN VÜYÜK TABİİ FELAKETLERİNDEN BİRİ"

Bilim insanları 6 Şubat'ta maruz kaldığımız deprem felaketini karada meydana gelen en büyük deprem olarak tespit etti. Dün Hatay ve Kahramanmaraş'ı tekrar ziyaret ettik. Sadece ülkemizin değil, insanlık tarihinin en büyük tabii felaketlerinden biri ile karşı karşıyayız. Devlet ve millet olarak yaralarımızı sarmaya, yeniden hayata tutunmaya çalışıyoruz. Tüm imkanlarımızı şehirlerimiz için seferber etmiş durumdayız.

"BU YENİLİR YUTULUR BİR ŞEY DEĞİL"

Muhalefet devlet yok diyor. Bunların gözü kör, kulağı sağır, kalpleri mühürlü. Devlet ilk andan itibaren vatandaşın imdadına koştu.

Terbiyesiz terbiyesizliğini bırakmaz. Kızılay nerede diyor? Be ahlaksız, be namussuz, be adi! 2.5 milyon insana bu Kızılay yemeğini ulaştırıyor. Vicdansız. Bu yenilir yutulur bir şey değil.

AFAD il il paylaştı: İşte deprem bölgesinde kurulan çadır sayısı!AFAD il il paylaştı: İşte deprem bölgesinde kurulan çadır sayısı!

ERDOĞAN VE BAHÇELİ GAZİANTEP'E GEÇTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli, deprem bölgesi Gaziantep'e gitti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Gaziantep'in Nurdağı ilçesindeki konteyner kentte depremzedeleri ziyaret etti.

 

ÖzgürBayrak Haber7.com - Editor
Haber 7 - ÖzgürBayrak
YORUMLAR 333 TÜMÜ
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  MAGAZİNSEL TARTIŞMALAR.ikiz partiler tartışıyor halk perişan ve sefalet içinde !!! RANT tan başka bir şey umurlarında değil bu partilerin
  Cevapla
 • Kime ne 3 ay önce Şikayet Et
  Nisan yağmuru gibi gelir bu sözler o zevâta...
  Cevapla
 • KARADERELİ 3 ay önce Şikayet Et
  Adam artık ortaladı, ne derseniz deyin bana msın demiyor. Rabbim bunların şerrinden bizleri muhafaza etsin. Amin
  Cevapla
 • kemal 3 ay önce Şikayet Et
  böyle bir sahtekar ve de yalancı çok zor bulunur
  Cevapla
 • Real Mardinli 3 ay önce Şikayet Et
  Seni daha çok sevmeye başladım Reiiiiis Bu Asalaklar daha fazlasını hak ediyor
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR