Kılıçdaroğlu'nun 'Las Vegas görüntüleri' sahte çıktı: CHP medyası bildiğiniz gibi

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için artık günler sayılıyor. Bu sırada sosyal medya ve internet haber sitelerinde de algı operasyonları da hız kesmiyor.

ABONE OL
GİRİŞ 24.03.2023 01:02 GÜNCELLEME 24.03.2023 08:21 SİYASET
Kılıçdaroğlu'nun 'Las Vegas görüntüleri' sahte çıktı: CHP medyası bildiğiniz gibi
Kılıçdaroğlu'nun 'Las Vegas görüntüleri' sahte çıktı: CHP medyası bildiğiniz gibi

Son olarak CHP Genel Başkanı ve 7'li Koalisyon Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yıllar önce servis ettiği ve bir çocukla pilav yediği görüntüler seçim dönemi tekrar gündeme getirildi.

Görüntülerde Kılıçdaroğlu'nun tabaktaki et dolu kısmı çocuğa çevirdiği görülüyor. CHP yandaşı sosyal medya hesapları ve haber siteleri söz konusu görüntüleri her yerden paylaşıp haberleştirirken ilginç bir olay daha yaşandı.

LAS VEGAS'TA KILIÇDAROĞLU GÖRÜNTÜSÜ!

Kılıçdaroğlu'nun o görüntülerinin Las vegas'ta bir dev ekranda yayınlandığına dair yeni görüntüler servis edildi.

CHP'ye yakın yüzlerce hesap ve haber sitesi fırsatı kaçırmadı ve "Las Vegas'ın en işlek caddesi "Strip"te bulunan Mirage Otel ve kumarhanesinin önündeki ekranda sosyal medyada en çok beğenilen videolar gösteriliyor. Bunlardan biri de Kılıçdaroğlu'nun 'pilav' görüntüleri" şeklinde paylaşımlarda bulundu.

GÖRÜNTÜLER MONTAJ ÇIKTI!

İşte o görüntülerin de montaj olduğu ortaya çıktı. Görüntülere Kemal Kılıçdaroğlu'nun ev ziyaretindeki anların kurgu olarak eklendiği anlaşıldı.

T24 VİDEO HAKKINDA HAYALİ RÖPORTAJ DA YAPTI!

Üstelik T24 haber sitesi Las Vegas videosuyla ilgili hızını alamayıp bir de hayali röportaj gerçekleştirdi. Söz konusu haberde "Fransa'da çalışan Mert Sezer Sarı isimli bir vatandaş, Mirage ekranında, yer sofrasında aileyle birlikte yemek yiyen Kılıçdaroğlu'nun önündeki tabakta bulunan yemeğin etli kısmını yanındaki çocuğa çevirdiği anları görünce kayda aldı." denildi.

"PARAYLA REKLAM VEREBİLECEĞİNİZ BİR ALAN DEĞİL"

Hayali röportajda Mert Sezer Sarı "Videoda sağ tarafımdaki insanlar başka bir yere bakıyorlar çünkü büyük bir gösteri vardı, fakat Mirage'ın ekranı da çok önemli. Sırayla internette popüler olan birçok video gösterildi. Kemal Bey'in videosu da bu arada gösterildi. Bence böyle bize basit gözüken ama aslında çok şey ifade eden bir hareketin ne kadar değerli olduğunu ve yurt dışında nasıl ilgi çektiğinin kanıtı bu videodur. Parayla reklam verebileceğiniz bir alan bile değil..." ifadelerini kullandı.

Gülşah Kerimoğlu Haber7.com - Editör
Haber 7 - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Haber7.com sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı.
YORUMLAR 149 TÜMÜ
 • Bandırmalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu adamın bir tane kurgu ve yalan olmayan gösterilebilecek, hayırlı ve doğru bir videosu yok mu ki hep düzmece, uydurmaca, kaydırmaca. Atalarımız ne demiş " yalanla abâd olunmaz. Olunsa, olunsa rezil olunur....
  Cevapla
 • www 1 yıl önce Şikayet Et
  bu adamın hayatı montaj, zaten montajla koltuğa oturmadı mı.
  Cevapla
 • FİRTUNA 1 yıl önce Şikayet Et
  Kılıçdaroğlunun görüntülerinin "...ve kumarhanesinin önündeki ekranda sosyal medyada en çok beğenilen videolar gösteriliyor. " olması normal. Çünkü ALTILI MASA zaten kumar masası değilmi...
  Cevapla
 • FTH 1 yıl önce Şikayet Et
  ben zehirlenmiyeyim etten küçük çocuk zehirlensin diye düşünmüştür eve girerken ayakkabıyla girdikleri videolarıda yayınlasalarmış
  Cevapla
 • ramazan 1 yıl önce Şikayet Et
  kendi söyledigine kendi de inanmıyor :D Allah ım sen yardım eyle yarabbi. şu seçimi reisimize kazandır Allahım.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR