WhatsApp'ta yeni dönem başlıyor!

Whatsapp'ın uzun yıllardır reklamsız hizmet verdiği herkesin malumu; ancak bu durum çok yakın zamanda değişeceğe benziyor. Whatsapp'ta reklamlar bakın nasıl oynayacak?

ABONE OL
GİRİŞ 01.10.2018 11:13 GÜNCELLEME 01.10.2018 11:14 TEKNOLOJİ
WhatsApp'ta yeni dönem başlıyor!
WhatsApp'ta yeni dönem başlıyor!

Facebook 2014 yılında WhatsApp’ı satın aldığında, uygulamanın tamamen ücretsiz ve fonksiyonlar açısından diğer hizmetlerden tamamen bağımsız kalacağını açıklamıştı. Ardından WhatsApp kurucu ortağı Brian Acton, Mark Zuckerberg’in en başından beri hedefinin WhatsApp’a reklam alma olduğunu ifade etmişti.

WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılan son bilgilere göre, Facebook, WhatsApp reklamları üzerinde çalışmaya başladı bile. WhatsApp betaları gelişmeleri hakkında genellikle yüzde yüze yakın bir oranla doğru bilgi paylaşan WABetaInfo, attığı tweet ile reklam çalışmalarını duyurmuş oldu.

 

 

Bu bilginin ışığında, WhatsApp için iOS kullanıcılarına son dönemde gelen özellikler işe şunlar oldu:

WhatsApp 2.18.92 güncellemesiyle birlikte Bildirim Genişletme özelliğine 3D Touch desteğini de ekleyen yetkililer bildirim çubuğu üzerinden, basma şiddetinize göre gelen medyaları görüntüleyebilmenize olanak sağlayacak.

WhastApp 2.18.92 güncellemesiyle, WhatsApp durumlara arama sekmesi eklendi Bu sekme üzerinden istediğiniz kişinin durumunu arayarak rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca durumunu görüntülediğiniz kişinin profil resmini de adının yanında görebileceksiniz.

ETİKETLER

YORUMLAR 1
  • yarbay 1 yıl önce Şikayet Et
    lütfen ücretsiz yerli milli yazılım bip kullanın. diğer operatörlerden de ücret talep etmiyor
    Cevapla
  • Erhan 1 yıl önce Şikayet Et
    WhatsApp modası biter butür sosyal ağlar kurmak çok basit
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR