iPhone 12 kullanıcıları şikayetçi: Elimizi kesiyor

Apple’ın tartışmalı iPhone 12 serisi tasarımı için beklenmedik bir şikayet geldi. iPhone 12’yi satın alan kullanıcıların bir kısmı keskin köşelerin can yaktığını söyledi.

ABONE OL
GİRİŞ 27.10.2020 09:57 GÜNCELLEME 27.10.2020 10:01 TEKNOLOJİ
iPhone 12 kullanıcıları şikayetçi: Elimizi kesiyor
iPhone 12 kullanıcıları şikayetçi: Elimizi kesiyor

iPhone 12 serisi tasarım anlamında iPhone 5 gibi keskin hatlara sahip olduğu için bazı kullanıcılar tarafından eleştirilmişti. iPhone 12 serisi kutu içeriğinden kulaklık ve şarj aleti çıkarıldığı için tartışılırken şimdi de köşeli tasarımdan dolayı şikayetlerle karşı karşıya kaldı.

 

 

iPhone 12 kullanıcıları yaraladı

 

 

iPhone 12'yi ilk kez satın alan kullanıcıların büyük bir bölümü, cihazın kenarlarının gereğinden fazla keskin olduğunu ve avuçlarında yara izi yaptığını belirtiyor. Hatta birçok kullanıcı, sosyal medyadan kanıt fotoğrafları paylaşmaya başladı. Paylaşılan bu fotoğraflarda iPhone 12'nin avuç içinde bıraktığı izleri ve kesikleri görebiliyoruz.

Tek çözüm kılıfla kullanmak

Yeni iPhone 12 serisinin tasarımından şikayetçi olanların sayısı yüksek olsa da sorunun abartıldığını düşünen ve kenarların iddia edildiği kadar keskin olmadığını savunanlar da mevcut. Bu noktada paylaşılan fotoğrafların gerçek mi yoksa uydurma mı olduğunu bilemiyoruz ancak eğer kenarlar gerçekten de iddia edildiği kadar keskinse kullanıcıların iPhone 12'lerini kılıfla kullanmaktan başka çaresi kalmıyor.

 

YORUMLAR 6 TÜMÜ
 • ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Her şey bitti şimdi bir tek bu kaldı. Allah akıl fikir versin ne diyeyim. Birkaç asılsız fotoğrafa istinaden her şeye inanmak ahmaklıktır. İphone 5 serisi, eski kasa se modeli de dahil aynı hatlara sahipti. Ayrıca bu tasarımda başka telefon mu yok. Bu sidik yarışı ne zaman son bulacak bilmiyorum. Telefon çılgınlığının sonu belirsiz.
  Cevapla
 • Mst 1 yıl önce Şikayet Et
  15000TL lik kalas alacaksınız desenize.
  Cevapla
 • İsko 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah Başka dert vermesin
  Cevapla
 • tirnb 1 yıl önce Şikayet Et
  hala anlamadiniz degil mi adamlar sizi ayakata kazikliyor sen 15bin lira telefona ver icinden sarj cihazi kulaklik cikmasin 1000tl de ayriyetten kazik 15bini niye veriyosun o zaman fransizlara bak hepsi kutu icinden cikiyor telefonun sarji bitti kaldin oyle
  Cevapla
 • Hakan. 1 yıl önce Şikayet Et
  Satın almayin o zaman . Her derdimiz bitti bu kaldı.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR