Samsung'un tanıtacağı 7 model sızdırıldı

Apple ve Huawei'nin akıllı telefon tanıtımlarının ardından gözler Samsung'a çevrildi. 2021'e girmemize kısa bir süre kalırken, Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un hazırlıklar yaptığı düşünülüyor. Samsung'un önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtması beklenen 7 üst seviye model Twitter'da sızdırıldı.

ABONE OL
GİRİŞ 19.11.2020 10:39 GÜNCELLEME 19.11.2020 10:39 TEKNOLOJİ
Samsung'un tanıtacağı 7 model sızdırıldı
Samsung'un tanıtacağı 7 model sızdırıldı

Ocak ayında tanıtılması beklenen Galaxy S21 serisi, S20 ile benzer şekilde üç ana modelden oluşacak. Yine hali hazırda satışta olan S20 serisi ile benzer şekilde, bunlara Galaxy S21 FE ile uygun fiyatlı bir seçenek eşlik edecek.

 

Buna ek olarak Samsung’un katlanabilir telefonların sayısını oldukça artıracağı dile getiriliyor. Bu kapsamda Galaxy Z Fold 3’ün yanı sıra Z Flip 3 ve Z Fold FE modellerinin adından söz ediliyor.

Samsung telefon tablet deneyimini Galaxy S serisine taşıyacak

 

Winebach bu cihazlardan üçünücün S-Pen desteğine sahip olacağını iddia ediyor. Samsung’un Galaxy S serisine S-Pen desteğini getireceğine dair daha önce birçok iddia ortaya atılmıştı. Şu anda beklentiler S21 Ultra ve Z Fold 3’ün kalem desteği ile karşımıza çıkacağı yönünde, ancak bunlarda herhangi bir yuva yer almayacak.

Cihazların adlarından söz edilmiş olsa da özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmıyor.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR