iPhone 13 Pro kamerası iPhone 12 Pro ile karşılaştırıldı

iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için üretilen kılıflar internette paylaşıldı. iPhone 13 Pro Max’in kılıfındaki kamera kurulumunun iPhone 12 Pro Max’ten çok daha büyük olduğu ortaya çıktı.

ABONE OL
GİRİŞ 06.07.2021 16:49 GÜNCELLEME 06.07.2021 16:49 TEKNOLOJİ
iPhone 13 Pro kamerası iPhone 12 Pro ile karşılaştırıldı
iPhone 13 Pro kamerası iPhone 12 Pro ile karşılaştırıldı

Apple’ın bu yıl tanıtacağı iPhone 13 serisi için sızıntı haberleri gelmeye devam ediyor. Yeni paylaşılan görsellerde iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max modellerinin kılıfları iPhone 12 Pro serisinde görüntülendi. Boyut olarak her iki nesil birbiriyle aynıyken kamera kurulumu kısmında gözle görülür bir fark olduğu dikkatlerden kaçmadı.

iPhone kullanıcıları dikkat! Aynı hata tekrar gündeme geldiiPhone kullanıcıları dikkat! Aynı hata tekrar gündeme geldi

iPhone 12 serisiyle 5 yıllık rekor kırıldıiPhone 12 serisiyle 5 yıllık rekor kırıldı

iPhone 13’ün en net görüntüsü ortaya çıktıiPhone 13’ün en net görüntüsü ortaya çıktı

Twitter’da paylaşılan görsellerde iPhone 13 Pro Max için üretildiği iddia edilen kılıf iPhone 12 Pro Max ile test ediliyor. Aynı şekilde Pro modellerde test edildiğinde kamera kurulumu kısmının iPhone 13 Pro serisinde daha gelişmiş bir kamera kurulumu olacağı görülüyor.

Yukarıdaki Tweette 1 ve 3 numaralı fotoğrafların iPhone 12 Pro Max modeli iPhone 13 Pro Max kılıfında görüldüğü yazıyor. Ayrıca 4 numaralı fotoğrafta da iPhone 12 Pro modelinin iPhone 13 Pro kılıfında olduğu yazıyor.

IPHONE 13 SERİSİ DAHA GELİŞMİŞ KAMERALARLA GELECEK

Digitimes'ın hazırladığı rapor, iPhone 13 ailesinin kamera kurulumunun iPhone 12'ye kıyasla daha gelişmiş bir yapıya sahip olacağı anlamına geliyor. 

Daha önce ortaya atılan iddialara göre iPhone 12 Max'e özel olarak sunulan optik görüntü sabitleme, iPhone 13 ailesinin tüm üyelerinde bulunacak. Ayrıca iPhone 13 ailesinde bulunacak tüm modellerin sahip olacağı ultra geniş açılı kameraların 6 parçalı bir lens yapısına sahip olup, f/1.8 diyafram açıklığıyla geleceği de yine iddialar arasında. Tüm bunlara ek olarak tüm modellerin astrofotografi fotoğrafları için daha gelişmiş bir performans sunacağı ve bazı modellerde portre modunda video çekimleri yapılabileceği de söyleniyor. 

iPhone 13 ailesinin gelişmiş kamera özellikleri, bu kamera kurulumunun biraz daha genişlemesine, telefonun arkasında daha büyük bir çıkıntıya sahip olmasına yol açacakmış. Ancak bu durum, iPhone 13 ailesinin tasarımında büyük bir yenilik getirmeyecek. Apple analistleri, iPhone 12 ailesinin tasarımının iPhone 13 ailesinde de tercih edileceğini, kamera çıkıntısının genişlerken ekrandaki çentiğin de küçüleceğini ifade ediyorlar. 

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR