Apple okula dönüş hediyesi belli oldu

Apple’ın yeniden başlattığı okula dönüş kampanyasının bu yılki hediyesi belli oldu. Dün itibariyle birçok ülkede başlatılan kampanyadan Türkiye’deki tüketiciler de faydalanabilecek.

ABONE OL
GİRİŞ 16.07.2021 17:33 GÜNCELLEME 16.07.2021 17:33 TEKNOLOJİ
Apple okula dönüş hediyesi belli oldu
Apple okula dönüş hediyesi belli oldu

Apple, Türkiye dahil olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde “Okula Dönüş 2021” hediye kampanyası başlattı. Kampanyadan faydalanacak olan akademisyen ve öğrenciler iPad veya Mac aldıklarında AirPods hediyesine sahip olacak.

3 ayda bir güncellenecek Xiaomi, POCO ve Redmi modelleri3 ayda bir güncellenecek Xiaomi, POCO ve Redmi modelleri

Xiaomi, Apple'ı geçerek ikinci sıraya yükseldiXiaomi, Apple'ı geçerek ikinci sıraya yükseldi

Apple bu geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu sene de okula dönüş kampanyası için Airpods hediyesi veriyor.

Kampanyayla beraber Mac veya iPad almak isteyen akademisyenler ya da öğrenciler eğitim kurumuna ait kimliği ile Apple Store üzerinden istediği bilgisayarı sepete ekliyor. Daha sonrasında karşısına AirPods kampanya sayfası çıkıyor.

AIRPODS PRO 900TL FARKLA

Kampanya dahilinde sunulan AirPods için seçenekler bulunuyor. 2. nesil AirPods ve Şarj Kutusu direkt olarak ücretsiz sunuluyor. Eğer kablosuz şarj cihazına sahipseniz ve bu şarj yöntemini benimsiyorsanız, ek olarak 400 TL ödeyerek AirPods ve Kablosuz Şarj Kutusu‘na sahip olabiliyorsunuz. Silikon uç ve aktif gürültü engelleme özelliği sizin için önemliyse ek olarak 900 TL ödeyerek AirPods Pro satın alabilirsiniz.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR