iPhone 13 ve AirPods 3 hakkında yeni bilgiler

Apple analizleriyle tanınan Ming-Chi Kuo, yarın gerçekleşecek lansman öncesi iPhone 13 ve AirPods 3 hakkında yeni bilgiler paylaştı.

ABONE OL
GİRİŞ 13.09.2021 10:54 GÜNCELLEME 13.09.2021 10:54 TEKNOLOJİ
iPhone 13 ve AirPods 3 hakkında yeni bilgiler
iPhone 13 ve AirPods 3 hakkında yeni bilgiler

Apple’ın yarın tanıtacağı iPhone 13 serisi ve AirPods 3 için teknoloji dünyasında nefesler tutuldu. Bir yıldır beklenen yeni Apple ürünleri her yıl olduğu gibi sızıntılarla gündemden düşmedi. Lansmana bir gün kala güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo bazı açıklamalarda bulundu.

Ming-Chi Kuo, Apple’ın salı günü gerçekleşecek sonbahar etkinliğinden neler beklememiz gerektiğini açıkladı. Kuo’nun öngörüleri pek yeni olmasa da daha önce yapılmış tahminleri detaylandırarak güçlendirdi.

iPhone 13 fiyatları ve gerçekler!iPhone 13 fiyatları ve gerçekler!

IPHONE 13 PRO VERSİYONLARDA 1 TB DESTEĞİ

Ming-Chi Kuo, Apple’ın sonbahar etkinliğinde tüketiciye sunacağı iPhone 13 ailesinin iPhone 12 ailesiyle aynı üyeleri taşıyacağını açıkladı. Yani küçükten büyüğe iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max şeklinde sıralanan 4 adet versiyon göreceğiz. İddialara göre Pro ve Pro Max modellerinin dahili hafıza seçenekleri 128 GB’dan başlayacak ve 1 TB’a kadar çıkacak. 1 TB seçeneği, Mini modelde ve standart modelde olmayacak.

AIRPODS 3 İÇİN FİYAT TAHMİNİ

AirPods’a gelecek olursak cihazın 3. nesli, önceki nesillerin yerini almayacak. Kuo’ya göre olacak en olası şey, AirPods 3’ün şu anki modellerden daha pahalı olması ve eski modellerin fiyatının aynı kalacağını ön görüyor.

KAYNAK : Haber7

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR