İslam'da sihir ve büyü

‘Nursaçan’la Sohbetler’ Muhsin Bay’ın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle Kanal 7’de…

ABONE OL
GİRİŞ 17.09.2020 13:23 GÜNCELLEME 17.09.2020 13:24 Televizyon
İslam'da sihir ve büyü
İslam'da sihir ve büyü

Nursaçan’la Sohbetler, İslamiyet’i doğru bir biçimde yaşamak için izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın yorumları, başarılı sunucu Muhsin Bay’ın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta büyü ve sihirden korunmak için yapılması gerekenlere yer verilecek.

 

 

Cumartesi sabahları Nursaçan’la Sohbetler ile taçlanıyor. İslamiyet’i hakkıyla yaşayabilmek için akıllara takılan soruların yanıt bulduğu Nursaçan’la Sohbetler’de bu hafta İslam’da büyü ve sihir üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Necmettin Nursaçan ‘Büyü ve sihirden korunmak için nasıl dua etmeliyiz? Cin ve büyünün tesirine karşı okunacak dua var mıdır? Peygamberimiz sihir ve büyüden korunmak için nasıl dua etmiştir? Ayet ve hadislerde sihir ve büyüden kurtulmak için hangi dualar tavsiye edilmektedir?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Necmettin Nursaçan ayrıca sosyal medya üzerinden izleyicilerin yönelttiği dini soruları Kur’an-ı Kerim ışığında yanıtlıyor.

 

 

‘Nursaçan’la Sohbetler’ Muhsin Bay’ın sunumu, Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle Kanal 7’de…

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR