Tokat'ın kültürü En İyisi Gezmek'te

Harun Şen’in sunumuyla “En İyisi Gezmek” her Pazar 20:00’de Ülke TV’de.

ABONE OL
GİRİŞ 16.07.2021 15:25 GÜNCELLEME 16.07.2021 15:25 Televizyon
Tokat'ın kültürü En İyisi Gezmek'te
Tokat'ın kültürü En İyisi Gezmek'te

Enerjisi, samimiyeti ve neşesi ile tanınan Harun Şen’in sunumuyla ekrana gelen En İyisi Gezmek bu hafta Anadolu’nun kadim şehri Tokat’tan keyifli görüntülerle evlere konuk olacak.

Ülke TV’nin sevilen ismi Harun Şen En İyisi Gezmek ile Anadolu’nun görülmesi gereken bölgelerini gezerek ekrandaki yerini alıyor. Harun Şen bu hafta buram buram Anadolu kokan Tokat’tan izleyici karşısına çıkacak. Harun Şen Tokat’ta ilk olarak Tokat lezzetleriyle bezeli bir kahvaltı masasına oturdu. Bir yandan kahvaltısını yapan bir yandan da bölge rehberiyle sohbet eden Şen, Tokat’ta günlük yaşama dair bilgi edindi. En İyisi Gezmek ekibinin bir sonraki durağı Tokat’ın meşhur asma yaprağından dolma yapan teyzelerin yanı oldu. Teyzelerin birbirlerine sataşmalarını dinleyen Harun Şen, keyifli sohbetlere imza attı. 

En İyisi Gezmek ekibi son olarak Tokat’ın tarihi bölgelerini gezdi. Tarihiyle kültürüyle ve birbirinden lezzetli yemekleriyle Tokat’ın görülmesi gereken tüm değerlerini ekrana taşıyan Harun Şen izleyicileri için dopdolu bir program hazırladı.

Harun Şen’in sunumuyla “En İyisi Gezmek” her Pazar 20:00’de Ülke TV’de.

 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR