Engin Altan Düzyatan Diriliş'ten çıkıyor mu? Son noktayı koydu...

TRT 1 ekranlarının sevilen dönem dizisi Diriliş Ertuğrul 4.sezon ilk fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul 92.bölüm fragmanı ile birlikte Engin Altan Düzyatan diziden ayrılıyor mu soruları sorulmaya başlandı.

ABONE OL
GİRİŞ 27.10.2017 12:54 GÜNCELLEME 27.10.2017 12:54 Ünlülerin dünyası
Engin Altan Düzyatan Diriliş'ten çıkıyor mu? Son noktayı koydu...
Engin Altan Düzyatan Diriliş'ten çıkıyor mu? Son noktayı koydu...

Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın yer aldığı TRT 1'in en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul yeni sezonuna sayılı günler kaldı. 4 sezon tanıtımının yayınlanması ile birlikte gözler Diriliş Ertuğrul 92.bölümüne çevrildi. Günlerdir merakla bekleyen izleyiciler Ertuğrul'un yeni sezon tanıtımında yer almaması üzerine "Engin Altan Düzyatan" diziden ayrılıyor mu? sorularını sormaya başladı. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve tüm merak edilenleri...

ENGİN ALTAN GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE AÇIKLAMIŞTI

Zaman zaman diziden çıktı haberlerinin asılsız olduğunu söyleyen Engin Altan Düzyatan,''Bu haberlerin bizimle alakası yok. Birileri benim diziden çıkmamı istiyor herhalde. Ben diziden çıkmıyorum, önümüzdeki sezonda da oynamaya devam edeceğim. Hayalim oyuncu olmaktı ve tiyatro yapmaktı. Ben aşık olduğum mesleği yapıyorum. Diriliş öncesi en büyük dönüm noktası olarak gördüğüm', Bir Bulut Olsam' dizisi var, film olarak da Anadolu Kartalları'nın benim için yeri çok başkadır. Geçmişe dönüp baktığımda keşke bu yapımda oynamasaydım dediğim bir proje yok. Ama bir önceki bölümü izlediğimde keşke bu sahneyi böyle oynasaydım dediğim oluyor zaman zaman'' ifadelerini kullandı..

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON FRAGMANI

YENİ SEZONUN İLK BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ertuğrul beyin yaralanmasını öğrenen Kayı obası baskın yapılan yere gelir. Herkes olayın şokunu yaşar ve Ertuğrul beyin naaşını ararlar. Ardından Ertuğrul beyin naaşı obaya getirilir.

Herkes çok üzgün olayın şokunu atlatamamıştır. Saadettin Köpek her zamanki gibi hainlik peşindedir. Ertuğrul Beyin naaşı bulunmuş diye bir Alp'e haber verir ve Emir Saadettin oh çeker.

Ares: Ertuğrul'un ölümü bütün Türklere ibret olacak. Ya Anadolu'dan defolup gidecekler yada hepsi Ertuğrul gibi kılıçtan geçirilecek der.

Sultan, Turgut Alp'e vazife verir. Bu tuzağı kimin kurduğunu öğrenmek için Turgut Alp, Alpleriyle yola çıkar.

Her ne kadar öldü düşünülse de Ertuğrul bey tarihte eceliyle ölmüştür. Diriliş Ertuğrul yeni sezonda da izleyenleri çok şaşırtacak.

ETİKETLER

YORUMLAR 32 TÜMÜ
 • dertli 3 yıl önce Şikayet Et
  çok önemli canım müslümanlar kan kusuor ama biz dirilişle dirildiğimiz zannediyoruz oysa ümmet i muhammed ağlancak halde neler oluyor bu ümmete millete kimse farkında değil.oradoğu parçalnıyor büyük israil için parçacıklara bölünüp müslümanlar azar azar katlediliyor diziyle bu ümmet bu milelt ne kazanıyor hiç bir şey.
  Cevapla
 • Rebelboy1903 3 yıl önce Şikayet Et
  Sen de Klavye Delikanlılığı Yapınca Tamam Olduk Bütün Alem i Cihan ı Fetih Ettik. Madem Derdin Müslüman Alemi Klavye Delikanlılığı İle İşin ne İcraatini Görsek Ya!
  Cevapla
 • Konyalı 3 yıl önce Şikayet Et
  Böyle diziler milli birlik ve beraberliğimizi arttırır. Ayrıca devletimiz ufak ve sağlam adımlarla çözecek ortadoğu sorununu Allah'ın izniyle merak etmeyin.
  Cevapla
 • Kardeşim 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu diziler milli şuuru ayakta tutar.hafife alma
  Cevapla
 • şamil 3 yıl önce Şikayet Et
  de hadin yavv bekliyoruz yeni bölümünü
  Cevapla
 • H.B.V. 3 yıl önce Şikayet Et
  Ertuğrul gazi ecelden 93 yaşlarında Vefat etti? eğer diziden çıkarılırsa bu Hayali gerçek dışı bir senaryo olur? seyirci diziyide zaten bırakır?.
  Cevapla
 • K.M. 3 yıl önce Şikayet Et
  93 degil 83 yasinda vefat etti.
  Cevapla
 • vatandaş 3 yıl önce Şikayet Et
  bende zevkle izliyorum ama biraz daha tarihi seyrine uygun olsa daha kaliteli olur.ertuğrul gazinin hayatını okursanız bunu anlarsınız.
  Cevapla
 • ibrahim 3 yıl önce Şikayet Et
  ertuğrulun ölmemiş çok güzel oldu fakat ertuğrulun yeni sezonu çok merak ediliyor ertuğrulune maaşı artırılmalı
  Cevapla
 • dertli 3 yıl önce Şikayet Et
  asgari ücretli makran patetes yiyerek geçiniyor ibrahim bey acba çıkıpa hükümetimize b uasgari ücret aynı hayat pahalılığı iki katına çıktı demiyorsunda ne diyosun
  Cevapla
 • Vatandaş 3 yıl önce Şikayet Et
  Asgari ucret almıyordur zaten İbrahim, agi si ikramiye si yakacağı ramazan kumanyasıyla felan yuvarlanıyordur maaş rahat ol.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR