Yeni Gelin projesinde rol üstlenen Halil İbrahim Kurum kimdir? Hayatı!

Halil İbrahim Kurum, Show TV ekranlarında ekran serüvenine devam eden Yeni Gelin isimli projede Baran karakterini canlandırmaktadır. Peki, Yeni Gelin yapımın oyuncu kadrosunda kendini gösteren Halil İbrahim Kurum kimdir? Gündemdeki gelişmelerle birlikte adından söz ettiren Halil İbrahim Kurum aslen nereli, kaç yaşındadır?

ABONE OL
GİRİŞ 09.10.2018 14:31 GÜNCELLEME 09.10.2018 14:32 YAŞAM
Yeni Gelin projesinde rol üstlenen Halil İbrahim Kurum kimdir? Hayatı!
Yeni Gelin projesinde rol üstlenen Halil İbrahim Kurum kimdir? Hayatı!

Show TV ekranlarında yayın hayatını hız kesmeden sürdüren Yeni Gelin adlı dizi projesinin baş rol oyuncularından Halil İbrahim Kurum, canlandırdığı Baran karakteriyle izleyici kitlesinin karşısına çıkmaktadır. Peki, Yeni Gelin yapımının oyuncu kadrosunda yer alan ve eğitimini oyunculuk alanında tamamlayan ve aynı zamanda müzik tutkunu olarak nitelendirilen başarılı isim Halil İbrahim Kurum kimdir? Kendisi gibi oyuncu arkadaşı Sema Keçik ile birlikte Yeni Gelin dizisinde abla-kardeş rolünü üstlenen Halil İbrahim Kurum aslen nereli ve kaç yaşındadır? İşte, genç ve yetenekli oyuncu Halil İbrahim Kurum'un hayatı ve hakkında bilinmeyenler...

YENİ GELİN DİZİSİNİN BARAN'I HALİL İBRAHİM KURUM KİMDİR?

 

 

Yeni Gelin projesinin oyuncu kadrosunda yer alan Halil İbrahim Kurum, 15 Kasım 1990 tarihinde Adana'da hayata gözlerini açmıştır. İlk ve orta öğrenimini bitirmesinin akabinde üniversite eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nde Oyunculuk Bölümü'nden tamamlayarak mezun olmuştur. Tıpkı kendisi gibi rol arkadaşı Sema Keçik ile birlikte Yeni Gelin yapımında abla-kardeş rolünü canlandıran Halil İbrahim Kurum, Almanya ve Hindistan’da gerçekleştirilen workshop’lara katılım sağlayarak beden dili alanında eğitim almasıyla kendini geliştirmiştir.

halil ibrahim kurum

Türkiye’ye yerleşme kararı almasının ardından solistlik yapmaya başlayan Halil İbrahim Kurum, sonraki süreçte oyunculuk hayatına başlangıç yaparak Çukurova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk görevini icra etmeye başlamıştır. Oyunculukla birlikte müzik tutkunu olarak da nitelendirilen Halil İbrahim Kurum, ilk kez televizyon ekranlarında kamera karşısında Show TV’de yayınlanan "Yeni Gelin" isimli dizi projesinde "Baran" rolünü üstlenmiştir. Baş rollerini Tolga Mendi ve Jessica May’in paylaştığı bu dizide, Mustafa Avkıran, Dağhan Külegeç ve Sema Keçik gibi oyuncularla birlikte rol üstlenmektedir.

halil ibrahim kurum

ETİKETLER

YORUMLAR 1
  • adanalı 1 yıl önce Şikayet Et
    adanalıyık allahın adamıyık .
    Cevapla
  • iranli darya 11 ay önce Şikayet Et
    sagol Alahin adami♥
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR