Şarkıcı Atilla Taş tahliye edildi

ŞARKICI Atilla Taş, denetimli serbestlik hükümleri uyarınca bugün Kandıra Cezaevi'nden tahliye edildi.

ABONE OL
GİRİŞ 08.02.2019 18:31 GÜNCELLEME 08.02.2019 19:02 YAŞAM
Şarkıcı Atilla Taş tahliye edildi
Şarkıcı Atilla Taş tahliye edildi

"FETÖ'nün hiyerarşik yapısına dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezasına çarptırılarak cezaevine gönderilen şarkıcı Atilla Taş bugün tahliye edildi.

 

 

"FETÖ'nün hiyerarşik yapısına dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım etme" suçundan yargılandığı dava kapsamında tutuklanarak 14 ay cezaevinde kalan şarkıcı Atilla Taş, tahliye edildikten sonra cezasının onanması üzerine 9 Kasım 2018'de yeniden tutuklandı. Önce Silivri Cezaevi'ne nakledilen Atilla Taş, daha sonra Kandıra Cezaevi'ne sevk edildi. Taş'ın avukatları, bu süreçte müvekkillerinin tahliye edilmesi için denetimli serbestlik başvurusu yapmıştı. Talebi değerlendiren Kocaeli İnfaz Hakimliği talebi yerinde bularak Atilla Taş'ın tahliyesine karar verdi. Bunun üzerine Taş, tahliye edildi. Avukatı Yaman Akdeniz, şarkıcının tahliye edilmesini sosyal medya hesabından da duyurdu. 

ETİKETLER

YORUMLAR 4 TÜMÜ
 • aek 1 yıl önce Şikayet Et
  neden tahliye ediliyor anlamıyorum
  Cevapla
 • fırat 1 yıl önce Şikayet Et
  Canımıza milletimize vatanımıza toprağımıza göz diken bu dış devlet uşaklarını nasıl olurda bırakırlar 15 temmuzda şehit olan kardeşlerimizin kemikleri sızlamazmı bunlara.. bunları idam etmek lazım idam!!!!
  Cevapla
 • zafergülten 1 yıl önce Şikayet Et
  herkes meşhur olmak için yırtınıyor,sen adını duyurmuş,meşhur şarkıcılar listesine girmeyi başarmışsın. nene gerek senin fötöymüş,mötöymüş. o işlerle uğraşağına halkın hoşuna giden müzikler,şarkılar yap al paranı ye.
  Cevapla
 • taşeron 1 yıl önce Şikayet Et
  ee atilla bundan sonra ne yapacaksın peki
  Cevapla
 • mazlum 1 yıl önce Şikayet Et
  10 sene sonra tekrar yapacaklar, o zaman başımızda REİS olmayacak...Ya öleceğiz Ya yok olacağız....
  Cevapla
 • Taylan Ö Sevinç 1 yıl önce Şikayet Et
  Ne demek ya öleceğiz ya yok olacağız, kazanma ihtimalini neden yazmadın kasıtlımı yazmadın bakalım? Savcılar göreve lütfen kasıt varsa gerekli işlem yapılsın
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR