Rümeysa Kadak, Forbes '30 Altı 30' listesinde! İşte ödül alan isimler...

Forbes Dergisi tarafından düzenlenen; sanat, spor, girişimcilik, siyaset, eğitim, müzik ve finans alanlarında başarı yakalamış 30 yaş altı gençlerin ödüllendirildiği, Forbes '30 Altı 30' projesinde, ödüller sahiplerini buldu. Ödülleri, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu takdim etti.

ABONE OL
GİRİŞ 12.12.2019 08:46 GÜNCELLEME 13.12.2019 19:52 Yaşam
Rümeysa Kadak, Forbes '30 Altı 30' listesinde! İşte ödül alan isimler...
Rümeysa Kadak, Forbes '30 Altı 30' listesinde! İşte ödül alan isimler...

Sanat, siyaset, spor, müzik, eğitim, finans ve girişimcilik gibi alanlarda belirli başarılara imza atmış gençleri, ödüllendirmek amacını güden Forbes '30 Altı 30' ödülleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın ev sahipliğinde sahiplerini buldu.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun ödülleri takdim ettiği törende; siyaset alanında Milletvekili Rümeysa Kadak, spor alanında Sümeyye Boyacı, Cedi Osman ve Mete Gazoz ödüle layık görüldü.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Milletvekili Rümeysa Kadak

Bakan Kasapoğlu, üretip düşünen ve memleket için çalışan gençlerin yanında olduklarını belirterek şu açıklamada bulundu:

"Üretimi artırmak için düşüneceğiz, düşüncelerimizi paylaşacağız, çekinmeyeceğiz. Öz güvenle, inatla, inançla devam edeceğiz. Aramızda bulunan arkadaşlarımızın yaptıkları işlerde görüyoruz ki farklı bir perspektifle bakmayı, yakalamayı başarmışlar. Gençlik merkezlerimizde gençlerimizin ihtiyacı olan her türlü imkanı sunmanın gayreti içerisindeyiz. Yarınların yöneticileri, anneleri, babaları, siyasetçileri, bilim adamları, sporcuları olarak bu ülkeyi en güzel şekilde temsil edeceksiniz, biz buna inanıyoruz. Rabbim bahtınızı, geleceğinizi hayır eylesin. '30 Altı 30' genç arasına giren genç arkadaşlarıma bundan sonraki yaşamlarında, bundan sonraki süreçlerde daha büyük başarılar temenni ediyorum."

Ödül alan isimlerin yer aldığı bir görsel de yayımlandı. İşte o görsel:

Forbes '30 Altı 30' ödülleri

YORUMLAR 4
 • isimsiz 2 yıl önce Şikayet Et
  aleyna tilki mi ? yok daha neler.. ondan başka genç bir ünlü bulamamışlarmı. ülkedeki ortaokul ve lise düzeyindeki gençlerin ahlakını bozan, tip tip tavırlar yapmayı öğreten o sanatçı müsveddesinemi ödül vermişler yani.
  Cevapla
 • müftü 2 yıl önce Şikayet Et
  Aleyna tilki diye bir ahlaksız bilgisiz seviyesiz insana ödül verenlere yazıklar olsun. 16-17 yaşlarında 30-35 yaşındaki insanla güye aşk hayatı yaşayan pop müzik diye vucudunun sergilemedik bi yerini bırakmayan bu ahlaksızlığın öncüsü insana ödül vermek..vatandaş olarak onu desteklemizden ötürü hakkım helal değildir. Allah şahit olsun..
  Cevapla
 • Bayburtlu 2 yıl önce Şikayet Et
  Bugün pazar, yarın pazartesi, yarından sonra salı diye tweet atan birisi ödül alıyor.. İnanılır gibi değil !
  Cevapla
 • Hamdi 2 yıl önce Şikayet Et
  Yetenekli ve zeki çocuklarımızı gençlerimizi beyin göçü olarak dışarıya kaptırmayalım ülkemizde çalışsınlar ülkemiz gelişsin ilerlesin İnşallah.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR