Atiye dizisinin konusu nedir? Atiye 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Atiye 2. sezon tarihi...

Netflix üzerinden yayınlanan ikinci Türk dizisi Atiye adeta izlenme rekorları kırıyor. Beren Saat ve Mehmet Günsür'ün başrol olarak yer aldığı Atiye dizisinin ilk 8 bölümü yayınlandı. Diziyi beğenenler 2. sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Peki Atiye 2. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte merak edilen sorunun cevabı:

ABONE OL
GİRİŞ 14.03.2020 10:09 GÜNCELLEME 14.03.2020 10:09 Yaşam
Atiye dizisinin konusu nedir? Atiye 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Atiye 2. sezon tarihi...
Atiye dizisinin konusu nedir? Atiye 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Atiye 2. sezon tarihi...

Film ve dizi izleme platformu olarak ön plana çıkan Netflix, hazırladığı özel projelerle dünya çapında popülerliğe ulaştı. Hakan Muhafız'dan sonra ikinci kez Türk dizi yapılan Atiye dizisi de geçtiğimiz hafta yayına girdi. Afişleri ve konusu ile binlerce kişinin dikkatini çekmeyi daha başlamadan başaran Atiye dizisi yayınlandığından beri en çok konuşulanlar arasında. 27 Aralık 2019 Tarihinde Atiye'nin ilk sezonu yayınlanmasıyla milyonları ekranlara kilitleyen Atiye dizisi, İstanbul'da bir ressamı canlandıran Beren Saat, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu'daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarmak için çaba harcayan bir kadının hikayesini anlatıyor.  Atiye ilk sezonunu büyük beğeniyle izleyenler, 2. sezon için arayışa geçti. Atiye 2. sezon ne zaman? Atiye yeni sezon tarihi belli oldu mu? sorularına cevap arıyor. 

atiye afişi

PEKİ ATİYE 2. SEZONU NE ZAMAN?

Atiye dizisinin 2. sezon ne zaman sorusunun yanıtı henüz belli olmadı. Ancak alınan haberlere göre ilk sezonun eğer çok tutarsa ikinci sezonu da ona göre yayına alınacağı. Atiye yeni sezon tarihi duyurulduğunda haberimizin içeriğinden detaylı bilgi alabilirsiniz. Atiye'nin 3.sezon onayı olmak üzere önümüzdeki dönemde yayınlanması planlanan yeni projelerinin müjdesini verdi. 

Atiye - Netflix ilk sezonda gösterdiği başarının ardından, ikinci sezonu 2020 yılı Eylül ayında yayına girecek olan Atiye'nin üçüncü ve final sezonu için onay aldığını duyurdu. 3. sezon çekimlerinin önümüzdeki aylarda başlaması planlanıyor.

ATİYE DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Atiye, ailesi ve nişanlısı Ozan ile İstanbul'da sade ve mutlu bir hayat sürüyor.  dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe'de yapılan bir keşifle hayatı değişen Atiye'nin bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan ile tanışıyor. Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeden Atiye, ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye'nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

ATİYE NEREDE ÇEKİLİYOR? ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN...

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR