TOKİ para iadesi nasıl alınır? TOKİ para iadesi alma 2022!

TOKİ para iadesi nasıl alınır sorusu internette en çok arananlar arasında bulunuyor. TOKİ kura çekilişleri devam ediyor. Kendisine ev çıkmayan vatandaşlar yatırdıkları parayı nasıl alacaklarını araştırıyor. Binlerce insan TOKİ sosyal konut projesine başvurdu. TOKİ kura çekimleri belirlenen günlerde il il çekiliyor. Kuralar sonrasında kendisine 2+1 3+1 daire çıkmayanlar para iadesinin nasıl yapıldığını merak ediyor. İşte 2022 TOKİ para iadesi alma...

ABONE OL
GİRİŞ 20.01.2023 17:33 GÜNCELLEME 20.01.2023 17:33 YAŞAM
TOKİ para iadesi nasıl alınır? TOKİ para iadesi alma 2022!
TOKİ para iadesi nasıl alınır? TOKİ para iadesi alma 2022!

TOKİ para iadesi nasıl alınır? Bu soru vatandaşlar tarafından merak ediliyor Binlerce kişi kuraların bittiği şehirlerde TOKİ sosyal konut projesi para iadesini araştırıyor. Gerçekleştirilen kura çekimleri sonrasında kendisine konut çıkmayanlar TOKİ başvuru ücretini geri alma yollarını arıyor. Peki TOKİ para iadesi nasıl alınır? TOKİ para iadesi alma 2022!TOKİ PARA İADESİ NASIL ALINIR?

TOKİ para iadesi işlemleri Halkbank üzerinden gerçekleştirilmektedir. Başvurular da Halkbank üzerinden yapılmıştı. TOKİ para iadesi için Halkbank resmi internet sitesine girilmelidir. Aşağıdaki adımlar uygulanarak TOKİ parası geri alınmaktadır.

  1. İlk olarak T.C. kimlik numarası ve telefon numarası girilmelidir. Altta bulunan kutudaki harfleri yazıp devam butonuna basılmalıdır.

  2. Daha sonra telefonunuza bir onay kodu gelecek. Bu şifreyi de yazıp devama basılmalıdır.

  3. Hesap bilgilerinizi girip bir daha devam butonuna basın.

  4. Bu adımdan sonra verilen bilgiler doğru olduğu takdirde iade süreci başlayacaktır.

TOKİ PARA İADESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

PARA İADESİ NE ZAMAN GERÇEKLEŞECEK?

Kurada hak sahibi olamayanların başvuru bedeli olan 500 TL, başvuru yaptıktan 5 iş günü sonra hesaplara yatırılacaktır. Başvurusunu iptal edenler de kurayı beklemeden başvuru ücretini geri alabilecekler.

Nur Saydan Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Nur Saydan
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR