Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları sadece gözlem ustaları bulabilir!

Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları bulmanız için hazırlanan bu görsel zeka testinde 3. farkı 7 saniye içerisinde sadece bu işin ustaları fark edebilir. Peki, siz onlardan biri misiniz? Hadi görelim!

ABONE OL
GİRİŞ 20.04.2024 14:35 GÜNCELLEME 20.04.2024 14:35 YAŞAM
Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları sadece gözlem ustaları bulabilir!
Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları sadece gözlem ustaları bulabilir!

Entelektüel yeteneklerinizi ve vizyonunuzu geliştirmenin en basit yollarından biri farkları tespit etme bulmacalarıdır. Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları bulmanız için hazırlanan bu görselde farkları tespit ederek zihinsel gelişmenizi desteklerken eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak bir zeka testidir.

Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları tespit etmek kolay gibi görünse de aslında sizi zorlayacak ve son farkı ararken kafanızı kaşımanıza sebep olacaktır. Bu yüzden tüm görseli en baştan detaylıca incelemeniz gerekir.

Mükemmel çıtırtısıyla: Çin böreği tarifi, nasıl yapılır?Mükemmel çıtırtısıyla: Çin böreği tarifi, nasıl yapılır?

SU DOLU BARDAKLA OYNAYAN KEDİYE AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ FARKLARI BULUN

Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları sadece gözlem ustaları bulabilir!

Yukarıda sırtında ve kafasında kırmızı çizgileri olan ve yaramazlık yaparken yakalanan sevimli bir kediye ait iki resim görüyorsunuz. Ancak bu iki resim birbirinin aynısı değil. Bu iki resmi birbirinden ayıracak 3 fark var.

Bizde sizden su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki bu 3 farkı bulmanızı istiyoruz. Bu farkları bulmak için de sadece 7 saniye süre kısıtlamanız var. Düzenli olarak bu tarz içerikleri çözen ve uyanık bir zihin iki resim arasındaki 2 farkı en kısa sürede bulacak ancak 3. farkı sadece bu işin ustaları tespit edebilecek.

O harfleri arasındaki 0 rakamını 6 saniyede bulabilecek kadar dikkatli misiniz? Optik illüzyon testi ile kendinizi test edin!O harfleri arasındaki 0 rakamını 6 saniyede bulabilecek kadar dikkatli misiniz? Optik illüzyon testi ile kendinizi test edin!

Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları sadece gözlem ustaları bulabilir!

Zamanlayıcınızın 7 saniyeye ayarlayın ve gözlerinizi ovuşturun. Tüm dikkatinizi toplayarak görseli bir köşesinden diğer köşesine kadar tarayın. Süreniz bittiğinde ise eğer su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkların tamamını bulamadıysanız sayfayı kaydırmayı durdurun. Çünkü sayfanın sonunda sizler için çözümü içeren görseli paylaşıyor olacağız.

Eğer isterseniz süreyi tekrar başlatarak kendinize bir şans daha verebilirsiniz. İsterseniz de çözüm görseline giderek merakınızı giderebilirsiniz.

Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki 3 farkı bulan okuyucularımızı ise tebrik ederiz. Siz artık bu işin ustası olmuşsunuz. Bu tarz içerikler artık sizin için çerez niteliğinde.

Buzdolabının sebzelik çekmecesi ne işe yarar? Buzdolabının sebzelik çekmecesi en etkili nasıl kullanılır?Buzdolabının sebzelik çekmecesi ne işe yarar? Buzdolabının sebzelik çekmecesi en etkili nasıl kullanılır?

Ev yapımı sürülebilir çikolata tarifi, nasıl yapılır? Basit ev yapımı nutella tarifi…Ev yapımı sürülebilir çikolata tarifi, nasıl yapılır? Basit ev yapımı nutella tarifi…

Peki, bu 3 fark neredeydi? İşte su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkların yeri;Su dolu bardakla oynayan kediye ait iki resim arasındaki farkları sadece gözlem ustaları bulabilir!Bu tarz içerikleri seviyor ve beğenerek takip ediyorsanız neden ağaçta gezinen sincaba ait iki resim arasındaki 3 farkı ya da görselde bir yaprağı eksik olan çiçeğin hangisi olduğunu bulmayı denemiyorsunuz?

İlginizi çekebilir;

Spor ekipmanlarının gelişigüzel yerleştirildiği bu görselde kaç tane futbol topu olduğunu sayabilir misiniz?Spor ekipmanlarının gelişigüzel yerleştirildiği bu görselde kaç tane futbol topu olduğunu sayabilir misiniz?

Karşınızdaki kişi ile kimyanızın uyuşup uyuşmadığını nasıl anlarsınız? İkili ilişkilerde 'ben nerede hata yaptım' dememek için...Karşınızdaki kişi ile kimyanızın uyuşup uyuşmadığını nasıl anlarsınız? İkili ilişkilerde "ben nerede hata yaptım" dememek için...

Satranç bulmacası #8: Satranç oyununu tek hamlede şah mat yaparak bitirebilir misin?Satranç bulmacası #8: Satranç oyununu tek hamlede şah mat yaparak bitirebilir misin?

Elif Kocalı Haber7.com - SEO İçerik Editörü
Haber 7 - Elif Kocalı

Editör Hakkında

1996 yılında Kocaeli’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul Şile'de tamamladı. 2018’de Düzce Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünden mezun oldu. Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR