Gökmen Kasabalı kimdir? Gökmen Kasabalı'nın kardeşi kim? Oynadığı diziler…

Show TV2nin sevilen dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde başsavcı rolünde olan Gökmen Kasabalı oyunculuğu ile göz dolduruyor. Peki Gökmen Kasabalı kimdir? Kardeşi de kendisi gibi ünlü olan Gökmen Kasabalı'nın hayatı merak edildi. İşte Gökmen Kasabalı biyografisi...

ABONE OL
GİRİŞ 23.10.2022 18:00 GÜNCELLEME 24.10.2022 17:21 BİYOGRAFİ
Gökmen Kasabalı kimdir? Gökmen Kasabalı'nın kardeşi kim? Oynadığı diziler…
Gökmen Kasabalı kimdir? Gökmen Kasabalı'nın kardeşi kim? Oynadığı diziler…

Gökmen Kasabalı 1982'de Kocaeli'de dünyaya geldi. Şimdilerde 40 yaşındadır. Ünlü oyuncu Ceyda Kasabalı ile kardeştir. 

İlk, orta ve lise öğreniminin ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Modern Dans Bölümü'nden mezun oldu. Ayrıca Mimar Sinan Güzel sanatlar Üniversitesi'nde de dans eğitimi aldı. 

Gökmen Kasabalı

Bir dönem İstanbul Dans Tiyatrosu'nda görev aldı. Son yıllarda ise dizilerde boy göstermeye başladı. 2009'da Dolu Dizgin Yıllar'da oyunculuk performansı sergiledikten sonra birçok dizide rol aldı. 

2021'de Ramo dizinde oynayan Gökmen Kasabalı, şimdilerde ise Show TV'de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi'de başsavcıyı canlandırmaktadır. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi hangi gün? Tam oyuncu kadrosuGelsin Hayat Bildiği Gibi oyuncuları kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi hangi gün? Tam oyuncu kadrosu

Gökmen Kasabalı dizileri

GÖKMEN KASABALI OYNADIĞI DİZİLER

 • 2022 - Gelsin Hayat Bildiği Gibi

 • 2021 - Ramo 

 • 2017 - İki Yalancı 

 • 2016 -2017 – Diriliş: Ertuğrul 

 • 2014 - Kiraz Mevsimi 

 • 2010 - Elde Var Hayat 

 • 2009 - Doludizgin Yıllar 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 1
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  kurtlar vadisi pusu'da dağıstanlı rolünü de oynamadı mı bu şahıs?
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR