Yürüyüşle bacaklar ne kadar sürede incelir?

Spor salonlarına ayıracak vaktiniz yoksa ve uyguladığınız diyetlerden etkili bir sonuç alamıyorsanız, her gün yürüyüş yaparak zayıflayabilirsiniz. İşte yürüyüşün kilo vermeye etkileri...

ABONE OL
GİRİŞ 20.07.2018 07:54 GÜNCELLEME 20.07.2018 14:59 Diyet
Yürüyüşle bacaklar ne kadar sürede incelir?
Yürüyüşle bacaklar ne kadar sürede incelir?

Yaz aylarında pantolonların rafa kalkmasıyla, etekler ve şortlar gün yüzüne çıkıyor. Hal böyleyken bütün kış oturarak yağı depolayan bacakların daha ince bir görünüme kavuşması gerekiyor. Ancak sıkı diyet listeleri bacaklarınızı inceltmek için yeterli değil. Çünkü sadece kilo vermek ve yağ yakmak değil, kasları güçlendirerek hacmini arttıracak egzersizler de yapmak gerekiyor. Bacaklarınızı ve hatta tüm vücudunuzu sağlıklı bir şekilde inceltmek için yapabileceğiniz en kolay ve etkili egzersiz yürüyüştür.

NE KADAR SÜRE YÜRÜNMELİ?

Bacakların incelmesi için yürüyüşün belli sürelerde ve belli aralıklarda yapılması gerekiyor. Yürüyüşten istenen sonucun alınabilmesi için günde en az 20 dakika boyunca mola vermeden yürümelisiniz. Yürüyüş yaparken beslenme listenizi de protein ağırlıklı ve sağlıklı yağlarla yeniden düzenlerseniz kilo vermeniz kolaylaşacaktır. Ayrıca yürüyüş yapmak metabolizma hızını da arttıracağı için 1 haftada 5 kilo verebilirsiniz.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR