Türkiye'nin başlattığı dev operasyon sonrası ünlü isimlerden skandal İdlib paylaşımı!

Türk ordusunun Suriye'de dış mihrakların etkisi ile Türk askerine saldıran Esed rejimine karşı başlattığı 'Bahar Kalkanı Harekatı' sonrası bazı kesimler yine sosyal medyada tarafını göstermeye başladı. Tiyatro oyuncuları Orhan Aydın ve Bülent Emrah Parlak operasyonla ilgili skandal paylaşımlarda bulundu.

ABONE OL
GİRİŞ 02.03.2020 08:56 GÜNCELLEME 02.03.2020 08:56 GÜNCEL
Türkiye'nin başlattığı dev operasyon sonrası ünlü isimlerden skandal İdlib paylaşımı!
Türkiye'nin başlattığı dev operasyon sonrası ünlü isimlerden skandal İdlib paylaşımı!

İdlib'de Esed rejimine verilen süre dolmasının ardından Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İdlib'de 27 şubat itibariyle 'Bahar Kalkanı Harekatı'nın başlatıldığını resmen duyurdu. 

 

 

Esed rejiminin 27 Şubat tarihindeki hain saldırısı sonucu 34 askerimiz şehit olmuş Türk Silahlı Kuvvetleri saldırıya en ağır şekilde cevap vermişti. Bugünde Esed rejimine karşı güvenli bölgenin dışına çıkmaları için verilen sürenin dolmasının ardından yapılan son dakika açıklaması ile birlikte 'Bahar Kalkanı Harekatı' resmen başladı. 

Türk ordusunun müthiş operasyonu ile Esed rejimi darbe üstüne darbe almaya devam ederken bazı ünlü isimler tarafından İdlib operasyonuna yönelik sosyal medyadan skandal paylaşımlar gelmeye başladı. 

 


Tiyatro oyuncuları Orhan Aydın ve Bülent Emrah Parlak, İdlib'de düzenlenen operasyona karşı olduklarını belirterek sosyal medya hesaplarından "Bahar Kalkanı Harekatı"na yönelik paylaşımlarda bulundular. Paylaşımlarında operasyonun yapılmasını engellemek için imza kampanyasında bile bulundular.  

Orhan Aydın

Bülent Emrah Parlak

İşte Orhan Aydın ve Bülent Emrah Parlak'ın twitter üzerinden paylaştıkları o mesajlar; 

KAYNAK : HABER7

ETİKETLER

YORUMLAR 781 TÜMÜ
 • sadık uysal 6 ay önce Şikayet Et
  biz savaşmıyoruz zaten kardeş türk savaşırsa taş üstünde taş omuz üstünde baş kalmaz dedeleriniz iyi bilir anlatsınlar size
  Cevapla
 • ADAMIN BİRİSİ 6 ay önce Şikayet Et
  Zaten bunlar ne zaman TÜRKİYE iyi birşeyler yapsa ortaya çıkarlar.Havalar ısındı sinekler piyasaya çıktı vızıldıyor..
  Cevapla
 • dadaş35 6 ay önce Şikayet Et
  Bu iki kefereyi kaale alan kimki bunlar bostan kenarında kelek karpuz bile olamazlar.
  Cevapla
 • Musibet-Nasihat 6 ay önce Şikayet Et
  Sizin gibi ünlülerin ünü sizin gibil kanıbozukların nezdinde olabilir ama vatandaşın gözünde hainsiniz.
  Cevapla
 • SELİM SEBO 6 ay önce Şikayet Et
  Ünlü mü? ne ünlüsü ya halkından bu kadar uzak, gerçeklere bu kadar yabancı, gerçeği bu kadar kavrayamayan insanlardan ne olur? savaşa hayır diyenlerden her zaman çekinmişimdir. çünkü savaşa hayır deniyor iyide karşında ki tam savaşın ortasında
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR