MSB'den peş peşe açıklamalar

Son Dakika Haberi; MSB, Türkiye’nin Meis Adası yakınlarında NAVTEX ilan ederek, bölgede Oruç Reis gemisi ile sismik araştırma yapacağını duyurmasının ardından alınan tedbirlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Açıklamada 'MTA ORUÇ REİS araştırma gemisine Türk Deniz Kuvvetleri tarafından refakat ve koruma sağlanmaktadır.' denildi.

ABONE OL
GİRİŞ 10.08.2020 21:49 GÜNCELLEME 10.08.2020 22:34 GÜNCEL
MSB'den peş peşe açıklamalar
MSB'den peş peşe açıklamalar

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Doğu Akdeniz'de faaliyete başlayan MTA Oruç Reis sismik araştırma gemisine Türk Deniz Kuvvetlerince refakat ve koruma sağlandığını bildirdi.

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki deniz yetki alanlarında sismik araştırma faaliyetine başlayan MTA Oruç Reis araştırma gemisine Türk Deniz Kuvvetleri tarafından refakat ve koruma sağlandığı belirtildi.

 

 

Açıklamada, "Türk Silahlı Kuvvetleri, deniz yetki alanlarımızda uluslararası hukuktan kaynaklanan hak, alaka ve menfaatlerimizi koruma azim ve kararlılığı çerçevesinde gerekli tüm tedbirleri almıştır." ifadesine yer verildi.

ABDULLAH AĞAR: HELE BİR GELİN!

Terör ve güvenlik Uzmanı Abdullah Ağar MSB'nin paylaşımını şu şekilde yorumladı: Oruç Reis 5 kardeşin içinde.Doğu Akdeniz’de faaliyet gösteren MTA ORUÇ REİS Türk Deniz Kuvvetlerinin refakati ve koruması altındadır. Anlamı: Hele bir gelin! Hele bir dokunun!

ETİKETLER

YORUMLAR 89 TÜMÜ
 • ÖNCE VATAN 8 ay önce Şikayet Et
  heyy türkiyedeki vatan hainleri görünlen adam görün insan görün chp hdp iyi parti saadet olsun kimlerle iş birlikçilik yaptıklarına bakın birde bu insana bakın dürüst olun şerefli olun ve vijdanınızın sesiyle görün 80 yılda gelmiş geçmiş cumhur başkanların yaptıklarına bak ondan sonra vijdanının sesini dinle
  Cevapla
 • Türk 8 ay önce Şikayet Et
  Kırk bin kere maşallah. Durmak yok yola devam.
  Cevapla
 • EYMEN 8 ay önce Şikayet Et
  allah yar ve yardımcımız olsun LA GALİBA İLLALLAH
  Cevapla
 • ALP ARSLAN 8 ay önce Şikayet Et
  MaşaALLAH,işte GÜÇLÜ DEVLET OLMAK BUUUU.ALLAHın İZNİYLE HER ADIMIMIZ...
  Cevapla
 • bilal 8 ay önce Şikayet Et
  ne gurur verici bir görüntü maşaallah.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR