Şehitlerimiz üzerinden çirkin algı operasyonu... HDP'nin soru önergesi yalanı ortaya çıktı

HDP'li Beştaş'ın "Taksim saldırısının araştırılması için araştırma önergesi verdik. AKP+MHP reddetti." diye duyurduğu söz konusu önergenin gerçekte var olmadığı TBMM Genel Kurul Tutanakları incelendiğinde ortaya çıktı.

ABONE OL
GİRİŞ 24.11.2022 13:25 GÜNCELLEME 24.11.2022 13:26 GÜNCEL
Şehitlerimiz üzerinden çirkin algı operasyonu... HDP'nin soru önergesi yalanı ortaya çıktı
Şehitlerimiz üzerinden çirkin algı operasyonu... HDP'nin soru önergesi yalanı ortaya çıktı

HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, sosyal medya hesabından, "Taksim saldırısının araştırılması için araştırma önergesi verdik. AKP+MHP reddetti." iddiasında bulundu.

HDP İstiklal Caddesinde YPG/PKK'nın bombalı saldırında 6 vatandaşımızın şehit olduğu  acı olay üzerinde algı operasyonu yapmak istedi.

FONDAŞ MEDYA YALANA SARILDI

HDP'nin Taksim saldırısı hakkındaki yalan ve algı operasyonu fozdaş medya ve sosyal mecralarında hızla yayıldı.

GERÇEK: BÖYLE BİR ÖNERGE YOK

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurul Tutanakları incelendiğinde, HDP'nin hain saldırı üzerinden algı yaptığı ve böyle bir önerge vermediği ortaya çıktı.

AK Parti'li vekil HDP'lileri böyle sıkıştırdı: Haydi söylesenize!AK Parti'li vekil HDP'lileri böyle sıkıştırdı: Haydi söylesenize!

HDP'den yeni skandal: Saldırılara 'oyun' dedi, terör örgütü YPG/PKK'yı savunduHDP'den yeni skandal: Saldırılara 'oyun' dedi, terör örgütü YPG/PKK'yı savundu

PKK'YI AKLAMA ÖNERGESİ REDDEDİLMİŞTİ

HDP'nin İstiklal'deki hain saldırıdan PKK'yı aklamak için 23 Kasım 2022 tarihinde TBMM Genel Kurul Tutanaklarında yer alan Siirt Milletvekili Grup Başkanı Meral Danış Beştaş ve İstanbul Milletvekili Grup Başkanı Hakkı Saruhan Oluç imzasıyla "İktidarın Suriye dış politikasında ÖSO ve HTŞ'yle ilişkilerinin araştırılması için" verdiği önerge AK Parti ve MHP'nin oylarıyla reddedilmişti. 

İstiklal'deki terör saldırısı hakkında yayılan iddialar tek tek çürütüldüİstiklal'deki terör saldırısı hakkında yayılan iddialar tek tek çürütüldü

Emniyet deşifre etti: Taksim saldırını düzenleyen teröristin PKK bağlantılarıEmniyet deşifre etti: Taksim saldırını düzenleyen teröristin PKK bağlantıları

İstiklal Caddesi teröristi Albashır PKK'ya nasıl girdiğini anlattı İstiklal Caddesi teröristi Albashır PKK'ya nasıl girdiğini anlattı


 

HDP'Lİ BEŞTAŞ DÜN YPG'Lİ TERÖRİSTLERE SELAM GÖNDERDİ

PKK/YPG'nin terör yuvalarının hedef alındığı Pençe Kılıç Hava Harekatı'nın durdurulmasını isteyen Meral Danış Beştaş, "Kobani" olarak telaffuz ettiği Aynel Arab kentindeki hedeflerin vurulmasına itiraz etti. "Kobani’ye yönelik saldırı sadece oranın halkına değil, 50 milyonu aşkın Kürde yönelik bir saldırıdır." hezeyanında bulunan HDP'li Beştaş, harekata "DEAŞ barbarlığı" deme hadsizliğinde bulunarak teröristlere selam gönderdi.

HDP'li Meral Danış Beştaş, "Kadınlar öncülüğünde DEAŞ barbarlığına karşı destansı bir mücadeleyle direnen Kobani'ye selam olsun" dedi.

KAYNAK : Haber7
Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız

Editör Hakkında

1981 yılında Isparta'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Afyonkarahisar'da, lisansını İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde, yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi'nde tamamladı. Üniversitenin ardından bir süre özel sektörde araştırmacı, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) farklı iştiraklerinde İngilizce öğretmeni, sosyolog ve idareci olarak çalıştı. İnternet haberciliğine ilk adımını 2015 yılında Türk Medya’da attı. 2020’de Haber7’de gece editörlüğüne başladı. Halen Haber7.com’da haber şefi olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 113 TÜMÜ
 • Aydemir. 1 yıl önce Şikayet Et
  Oyun moyun kökünüz kuruyacak. ne oldugu belirsiz insan müsfeddeleri.
  Cevapla
 • Osmanli 1 yıl önce Şikayet Et
  Sizi kani bozuk ermeniler bunlarin arasinda yahudi olanlarida var Allahin izniyle bunlar Temizlecek
  Cevapla
 • vatandaş niyazi 1 yıl önce Şikayet Et
  chpkknın kankisi hdpkk
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  önde dağ sonra bağ kadrosu cezanız kesiliyor
  Cevapla
 • Misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  dillerini kopartıcaksıniz hainlerin birde böylelerini besliyoruz
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR