Müge Anlı 'Yapmak istersem' dedi ve açıkladı! AK Parti milletvekili adayı mı?

Ekranların sevilen ismi Müge Anlı, son günlerde AK Parti milletvekili adayı olacağına ilişkin iddialarla gündeme geldi. Bu haber birçok kişiyi meraklandırdı. Konuya ilişkin aydınlatıcı haber Müge Anlı'nın bizzat kendisinden geldi.

ABONE OL
GİRİŞ 31.03.2023 10:55 GÜNCELLEME 31.03.2023 10:55 HAYAT
Müge Anlı 'Yapmak istersem' dedi ve açıkladı! AK Parti milletvekili adayı mı?
Müge Anlı 'Yapmak istersem' dedi ve açıkladı! AK Parti milletvekili adayı mı?

ATV ekranında Müge anlı ile Tatlı Sert Sert programı ile yıllardan beri ekrana gelen Müge anlı özle hayatıyla da gündemde olan isimler arasında. Müge Anlı bu kez de siyaset ile ilgili bir konu ile gündeme geldi.

Müge Anlı'ya AK Parti'den milletvekili aday adayı olması için teklif götürüldüğü iddia edildi. Sosyal medyada gündem olan bu iddianın devamında ise Müge Anlı'nın bu teklifi değerlendirmeye aldığı ifade edilmişti. 

Müge Anlı kimdir ve kaç yaşındadır? Aslen nerelidir? Müge Anlı'nın eşi kim? BiyografisiMüge Anlı kimdir ve kaç yaşındadır? Aslen nerelidir? Müge Anlı'nın eşi kim? Biyografisi

"YÜZDE 2 BUÇUK OY"

Konuya ilişkin açıklama Müge Anlı'dan geldi. Sunucu Anlı, "Milletvekilliği teklifi gelmiş bana AK Parti'den. Ama iktidar kulislerinde benim yüzde 2 ve 2 buçuk oyum olduğuna inanılıyormuş" sözleri ile açıklamaya başladı. 

Anlı konuşmasının devamında iddiaları resmen tiye aldı ve Bir kere çok az. Sırf 2 buçuğa razı olmam. Niye 2.5 olsun ya! Ben bugün kendim aday olsam görün bakalım yüzde kaç oy alıyorum. Hiç! Ama böyle oturduğunuz yerden benimle ilgili abuk subuk haberler yapmayın vallahi. Benim hiç siyasetle alakam yok. Yapmak istersem, onu da biliyorsunuz ki yaparım. Meclis'te de kadınlar görürsünüz, bakanlıkta da kadınlar görürsünüz, ekranda da kadınlar görürsünüz. İstesem yaparım ama yok." dedi. 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler
YORUMLAR 27 TÜMÜ
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Yüzde ikiyi beğenmemiş binde iki alsın görsün bakalım
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  herkese bir kaftan biçen ülkemiz insanları elbette vardır yiğit derler candan olursun cömert derler maldan olursun geveze derler dilden olursun çok öne çıkma sırrını verme baldan olursun
  Cevapla
 • Tek 2 ay önce Şikayet Et
  Meclis de kadın programı sunar idi esra erol da aday olsun o da geleni ayırır dullar partisi kursun tam olur
  Cevapla
 • köylü 2 ay önce Şikayet Et
  Kendisini nimetten sanmış. 75 bin tl milletvekili maaşını ne yapsın Atv den aylık 800 tl maaş almak varken. Soğuk bir kadın.
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Sen aday olsan kürtler senin yüzünden ak partiye oy vermez doğu ve güneydoğuda hiç sevilmeyen birisin sen.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR