Sinan Çetin'den Cem Özer'e büyük darbe!

İstasyon filmi çekimlerinde ayağını kıran ünlü şovmen ve oyuncu Cem Özer'den Sinan Çetin ile alakalı şoke edici iddia. İşte, haberden ayrıntılar...

ABONE OL
GİRİŞ 02.12.2018 09:22 GÜNCELLEME 02.12.2018 15:04 Magazin
Sinan Çetin'den Cem Özer'e büyük darbe!
Sinan Çetin'den Cem Özer'e büyük darbe!

Sinan Çetin'in yönetmen koltuğuna oturduğu İstasyon filmi çekimlerinde çukura atlama sahnesinde düşüp ayağını kıran Cem özer, Sinan Çetin'in tedavi masraflarını bile karşılamadığını söyledi.

Posta gazetesinden Suna Akyıldız'a konuşan ünlü oyuncu Cem Özer neden dublör kullanılmadığı sorusuna, "Bu tür tehlikeli sahneler için başka teknikler var, düşmeden montajla düşmüş gibi gösterilir. Ama yönetmenimiz Sinan Çetin daha gerçekçi olmasını istedi, atlamamı, düşmemi tercih etti. Bizim iş biraz gaz verme işidir. Setten “Abi yapma!” diyenler oldu. “Alt tarafı iki buçuk metrelik çukur. Ben zaten 1.87’yim. Ne var, atlarım” dedim. Sinan da “Atlar” dedi, gazı verdi. “Atlayacağım yeri göreyim. Önlemleri alalım” dedim. İki kat boş koli, onun üstüne sünger koyulur böyle sahneler için. Koli bulunamadı. İki tane yastık geldi altına. Çukurun üstü açılmadı. Ben de göremedim düşeceğim yeri. Koştuğum istikametteki duvara çarptım, üç yerinden kırıldı ayak" yanıtını verdi.

Ünlü şovmen Özer, Sinan Çetin'in hastane masraflarını karşılamaması ile alakalı ise, "Hayır. Sigorta da yapmadı. Sette kimse sigortalı değildi. Üstüne kırık ayakla bir gün set bozulmasın diye ısrarla devam ettim. Afyon’da ayağımı geçici alçıya aldılar. “Biz bu kırığı burada ameliyat edemeyiz, İstanbul’a gidin” dediler. Madem bu kadar zor ve tehlikeli bir ameliyat bu, dünya çapında iyi olduğunu bildiğim bir hoca var, Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu. “Bari ona yaptırayım” dedim. Bu kez de “O kazıkçı” dediler. Sponsor bir hastane buldular. “Orada yaptır” dediler. Kabul etmedim. İsmini bile duymamışım... Ertesi güne set organize edilmişti. “Aman iptal olmasın iş. Çekelim sahneyi, ondan sonra İstanbul’a giderim” dedim. Ve sonuç bu oldu" açıklamalarında bulundu.